1
31.05.2024, 10:00Lektura na 1 minutę

Cyberpunk 2077 otrzyma jeszcze jedną aktualizację

Kilkuletnia przygoda ze wsparciem Cyberpunka 2077 wciąż się przeciąga, jakby CD Projekt Red nie chciał porzucić jeszcze gry.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Koniec jest bliski, chociaż CD Projekt Red zdaje się go przeciągać od dobrych kilku miesięcy. Aktualizacja z lutego miała być finałowym rozdaniem burzliwej przygody, która w ostateczności przyniosła Redom sporo nagród, w tym The Game Awards, BAFTA, czy Digital Dragons. Szczególnie że większość sił przerobowych studia została już przerzucona na czwartego Wiedźmina. Niedługo będziemy mogli jednak zaktualizować Cyberpunka 2077, prawdopodobnie po raz ostatni.

Patch, o którym dowiedziała się redakcja IGN, nie zawiera wielu usprawnień. Najważniejszym jego punktem jest ulepszenie technologii FSR, odpowiednika Nvidii DLSS autorstwa AMD, do wersji 3.0. Data premiery nie jest jeszcze znana, chociaż na SteamDB gracze odnaleźli aktualizację plików gry sprzed kilku dni. Ostatni patch do Cyberpunka nie powinien specjalnie dziwić, ponieważ gra cały czas przyciąga dziesiątki tysięcy graczy. Na tym samym SteamDB możemy zobaczyć dzienny szczyt użytkowników, który zatrzymuje się na poziomie ok. 30 tysięcy graczy.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów468

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze