8.04.2024, 08:00Lektura na 2 minuty

Cyberpunk 2077 pełen tajemnic. Nadal nie odkryto wszystkich sekretów gry

Growi detektywi oraz wszyscy poszukiwacze tajemnic – reżyser misji Cyberpunka 2077 wzywa was do broni.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Ponad trzy lata temu Cyberpunk 2077 zszokował wszystkich i nie było to w pełni pozytywne zaskoczenie. Zresztą, co będę opowiadać, doskonale tę historię znacie. Powiem tylko, że marka żyje swoim najlepszym czasem, kontynuując ekspansję na m.in. planszówki, chociaż o samej grze nie zapomniano.

Graczom jednak wciąż nie udało się rozwiązać wszystkich tajemnic, jakie ma do zaoferowania Night City. Skąd o tym wiemy? Na niedawnej konferencji GDC 2024 organizowanej przez IGN pojawił się reżyser zadań do Cyberpunka 2077, Paweł Sasko. Podczas wydarzenia przyznał on, że pomimo ponad trzech lat na karku, gra dalej skrywa tajemnice, o których świat wciąż nie słyszał.


Widziałem jeden z artykułów [ze wszystkimi easter eggami] i była to pokaźna lista, jednak nie zawierała ona wszystkiego, co jest w grze. Jest kilka rzeczy, których jeszcze nie odkryto. [Przynajmniej] my nie wiemy, czy je znaleziono, ponieważ ktoś mógł je zauważyć w swoim domu i nikomu się nimi nie podzielić, a my po prostu nigdy się o tym nie dowiedzieliśmy.


Paweł Sasko

Brzmi to jak powołanie do służby dla wszystkich poszukiwaczy tajemnic w grach wideo. Jeżeli ktoś z was czuje w sobie nutkę detektywa, to oprócz ogrania szpiegowskiego rozszerzenia Phantom Liberty, może również spróbować rozwiązać nieodkryte wątki kodu FF:06:B5, który zebrał wokół siebie niemałą społeczność.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów376

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze