40
29.03.2021, 19:15Lektura na 1 minutę

Cyberpunk 2077: Poznaliśmy pełną listę zmian w łatce 1.2 [AKTUALIZACJA]

Możecie pobierać najnowszą porcję poprawek.


Paweł „Cursian” Raban

[Aktualizacja]: Łatka 1.2 jest już dostępna na PC (około 35 GB do pobrania), PS4 (44 GB) i Xboksie One (40 GB). Natomiast na Stadii pojawi się jeszcze w tym tygodniu. 

Niedawny wpis stylizowany na artykuł stacji N54 najpewniej do dziś odbija się Redom czkawką, bo wielu graczy odniosło wrażenie, że i tak poważnie opóźniona już łatka 1.2 będzie zawierała raptem garstkę nowości. Starano się wprawdzie ratować sytuację, zapewniając, że usprawniona jazda samochodem czy zmniejszona agresywność policji to dopiero wierzchołek góry lodowej, ale fala oburzenia zdążyła się już rozejść po sieci.

Dziś CD Projekt Red postanowiło opublikować pełną listę nowości. Choć z pozoru nie ma na niej nic przesadnie imponującego, to możliwe, że w swej masie poprawki faktycznie zwiększą przyjemność z gry. Aktualizacja zostanie udostępniona „wkrótce”, a TUTAJ możecie zapoznać się z jej szczegółami.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3190

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane