73
27.10.2020, 17:47Lektura na 1 minutę

Cyberpunk 2077: Premiera przesunięta po raz kolejny

Tak, to się niestety dzieje naprawdę...


Witold Tłuchowski

W naszej branży nie można już ufać nikomu. Wszystko wskazywało na to, że magnum opus Redów ukaże się zgodnie z planem 19 listopada. Grę wysłano do tłoczni, kampania marketingowa nabierała tempa, a developerzy pracowali 6 dni w tygodniu, żeby wyrobić się na premierę. Niestety, ostatecznie na nic się to nie zdało.

CD Projekt ogłosił, że kolejny raz zmuszony jest opóźnić debiut swojej nowej produkcji. Cyberpunk 2077 trafi na rynek 21 dni później, czyli 10 grudnia. Jak tłumaczy studio, powodem jest wypuszczenie tytułu na tak dużej liczbie platform naraz (pecety, obecna i następna generacja konsol), gdy jednocześnie twórcy pracują nad nią z domu.

Tak więc musimy poczekać trzy tygodnie dłużej – niby niewiele, ale jeżeli zaplanowaliście sobie urlop, to zachwyceni pewnie nie jesteście. Cóż, przynajmniej kwestia prezentów gwiazdkowych stała się teraz nieco łatwiejsza.

 

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5497

Obserwujących11

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane