1.06.2011, 16:32Lektura na 2 minuty

Cztery nowe gry w planie wydawniczym City Interactive. A wśród nich... Symulacja Oddziału Chirurgicznego 2011!

Przedstawiciele City Interactive ujawnili, że w planie wydawniczym firmy znalazły się cztery nowe gry. Wśród nich znalazła się kolejna odsłona symulatorów. A konkretniej… Symulacja Oddziału Chirurgicznego 2011.


Informacja prasowa

Jak poinformowali przedstawiciele City Interactive, wkrótce nakładem firmy pojawią się na naszym rynku cztery nowe gry – Murder in Venice (NDS), Jewels of the Ages (NDS), Black Mirror III (PC) oraz Symulacja Oddziału Chirurgicznego 2011 (PC).

Murder in Venice to szykowana z myślą o NDS-ie przygodówka, w której wcielamy się w Verę, młodą studentkę z Włoch, będącą świadkiem morderstwa mężczyzny z Wenecji. By rozwikłać zagadkę, łączy ona swoje siły z byłym agentem KGB. Gra ukaże się u nas w czerwcu i zapłacimy za nią 99 zł.

Jewels of the Ages to skierowana do najmłodszych graczy gra logiczna, będąca kolejną wariacją na temat popularnego Bejewelda. Produkcja pojawi się w czerwcu na NDS-ie i zapłacimy za nią 99 zł.

Dzisiaj do rodzimych sklepów trafiło z kolei Black Mirror III – kolejna odsłona kultowej przygodówki. Dzięki niej poznamy kolejny rozdział historii przeklętego zamku i rodziny Gordonów. Gra kosztuje 22,99 zł.

Najciekawszą” grą jest jednak… Symulacja Oddziału Chirurgicznego 2011. To kolejna produkcja z gatunku symulatorów w planie wydawniczym City Interactive. Jeśli marzyliście kiedyś o pracy chirurga – to produkcja w sam raz dla was. Przeprowadzimy w niej nie tylko samą operację, ale i sprawdzimy funkcje życiowe pacjenta, założymy mu opatrunek, czy zszyjemy ranę. Gra ukaże się w czerwcu na PC i kosztować będzie 19,99 zł.

Redaktor
Informacja prasowa
Wpisów515

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze