4
26.02.2009, 09:07Lektura na 1 minutę

Dante´s Inferno - wersja PC, nowe screeny, nowe info

W sieci pojawiły się screeny do Dante´s Inferno, a także kilka zapowiedzi, w których podano informację, że slasher twórców Dead Space´a trafi na PC.


Daniel „CormaC” Bartosik

Zła wiadomość jest natomiast taka, że premiera gry przesunięta została z tego roku na następny. Z zapowiedzi (w serwisach IGN i Eurogamer) dowiedzieć się można m.in. tego, że pojawią się moralne wybory - grzeszników będzie można nie tylko karać, lecz także próbować zbawić. Tej drugiej opcji towarzyszyć będzie minigierka i dwukrotnie wyższa nagroda liczona w duszach (lub całkowity brak nagrody przy niepowodzeniu). No i porównania do serii God of War nie były od rzeczy - EA podobno kurczowo trzyma się przygód Kratosa jako wzorca.

Screeny z gry znajdziecie oczywiście w galerii (link w metryczce pod newsem).


Czytaj dalej

Redaktor
Daniel „CormaC” Bartosik

Gram od ponad 30 lat (zaczynałem na Atari 130 XE, które wciąż mam na biurku), najchętniej sięgam po produkcje z silnym pierwiastkiem akcji, a najbardziej cenię te, które wciągają opowieściami i szarpią za emocje. W wolnych chwilach uprawiam na gitarze metal, czytam, oglądam (za) dużo seriali i odpędzam kijem Football Managery, w których topiłem kiedyś mnóstwo godzin.

Profil
Wpisów1220

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze