Darksiders 2: Śmierć będzie naszym zbawcą. Niestety nie w tym roku… [WIDEO]
![Darksiders 2: Śmierć będzie naszym zbawcą. Niestety nie w tym roku… [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/7abffc2a-b299-4b8d-82c7-1f9f66cf21b7.jpeg)
Do sieci trafił dzisiaj stary-nowy trailer Darksiders 2, który koncentruje się na Wojnie. Co prawda: to niemal ten sam film, który można było obejrzeć jeszcze przed E3, tyle że z dodatkowym fabularnym przypomnieniem wydarzeń z pierwszej części gry. Szkoda, że przy okazji ujawniono przesunięcie daty premiery...
Śmierć w Darksiders 2:
Jednocześnie, niestety, 2K Games poinformowało o przesunięciu daty premiery na 10 lutego 2012.
Czytaj dalej
-
CD-Projekt RED: 10 lat Wiedźmina 3. Przeżyjmy to jeszcze raz
-
Nintendo domaga się 4,5 miliona dolarów odszkodowania od moderatora Reddita....
-
Netflix zaprezentował nowy zwiastun 4. sezonu „Wiedźmina”. Premiera już...
-
Cliff Bleszinski pobłogosławił fanowski remaster pierwszego Unreala. „Młodsi gracze...
33 odpowiedzi do “Darksiders 2: Śmierć będzie naszym zbawcą. Niestety nie w tym roku… [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Do sieci trafił nowy, rozwijający wątek poprzedniego, trailer Darksiders 2. Co prawda: dodano do niego tylko trochę fabularnego przypomnienia dla graczy, którzy mogli zapomnieć o wszystkim, co wydarzyło się w pierwszej części gry, ale dobrych filmów i przyjemnej muzyki nigdy za wiele, prawda?
czekam z niecierpliwością ;]
z miesiąc temu go widziałem na yt co do trailera kolejny must have
Doooooobre, podoba mi sie hasło „śmierć będzie naszym ratunkiem” 🙂
„do sieci trafił dzisiaj” – dzisiaj? Już dawno można go było obejrzeć.
ciekawe, czy oni zamierzają zrobić tak ze wszystkimi jeźdźcami apokalipsy?Na każdego jedna gra?
@Asderuki|Właśnie tak zamierzają zrobić, przynajmniej tak mi się wydaje.
@Down Dzisiaj na gramie pojawił się już news o Darksiders 3. Możliwe, że w trójeczce będzie można już grać każdym z jeźdźców, a nie kolejnym jak np. Fury.
Ja uważam że pierwsze darksiders Darksiders nawet z małymi niedoróbkami jest grą zadziwiająca dobrą. Może nawet jedną z najlepszych w gatunku. Szczególnie patrząc przez pryzmat tego że Jedynka była debiutem tego studia. Moocne. A co do DR 2 (nie wiem skąd u mnie ten skrót, tak jakoś kiedyś wyyśoliłem) no to myśle że gra będzie przynajmniej na poziomie poprzednika.
Pierwsza część to moja ulubiona gra z tego gatunku nawalanek – według mnie bije na głowę DMC czy Bayonettę. Z niecierpliwością czekam aż „śmierć do nas przyjdzie” 🙂
A zachciało mi się kupić tą grę na PS 50 zł za używkę dobrym stanie to chyba dobra cena
Lasard |Według ciebie bije też GoW ? wszystkie części
Tak, to będzie jedna z lepszych gier 🙂 poprzednia była po prostu świetna, miała minusy, ale grało się naprawdę fajnie. Czekam, żeby wcielić się w Śmierć!
must have, zdecydowanie! jedynka była świetna więc nie mam wątpliwości, że ta gra też będzie 🙂
Czt tylko mi się wydaje, że ten „koń” ze zdjęcia troche przypomina wierzchowca undead’ów w WoW?
@Lasard ech… pomimo sporej ilości walki darksiders nie reprezentuje tego samego gatunku. Pewnie w żadną Zeldę nigdy nie grałeś no nie? A jeśli uważasz że system walki w darksiders jest lepszy niż w takim choćby DMC czy bayonettcie to po prostu nie umiesz w te gry grać 🙂 |Zresztą:|http:www.youtube.com/watch?v=WnsyVt4IO5A|Mam nadzieję że to rozwieje wszystkie wątpliwości. Tylko nie zrozumcie mnie źle, sam na darksiders 2 czekam a jedynkę uważam za świetną grę ale w życiu klona zeldy nie nazwie nawalanką.
Jedynka była super, zagram i w dwójkę! =D|@Aska09, raczej nie, ten ma „mięsko” gdzie konie undeadów to szkielety w zbroi dla konia =P
@Defhel Ja tak samo =D .Dwójka wydaje się mroczniejsza od swojej poprzedniczki.
Mam nadzieję że Vulgrim powróci 🙂 .Jedna z najsympatyczniejszych postaci 😀
tym razem zamówię preorder albo znajdę kolekcjonerkę. Darksiders to jedno z zaskoczeń roku 2010 a dwójka zapowiada się tylko lepiej – Śmierć z dwoma ostrzami, kosą, zjazdami po ścianach – tym razem wzięli na warsztat Prince of Persia 😀 Wcześniej w jedynce wrzucili Portala, Dark Sector, Bionic Commando i God of Wara (i jeszcze parę innych z pewnością też). Myslałem że temat „co by za ficzery dać” już się wyczerpał…a tu proszę 🙂 No i jak się świetnie wstrzelili – gra o apokalipsie? Dajemy w 2012 xD
Śmierć nadciąga powoli, a wróbelki już ćwierkają o trzeciej odsłonie serii ;]
Prawie jak u Pratchetta 😀
Darksiders ma tak bardzo warcraftową grafikę… strasznie mi się to podoba. Pod względem wyglądu przeciwników, smoków, postaci itd. Gdybym nie wiedział co to jest, a całości dałoby się epicką muzykę a’la blizzard to naprawdę wyglądało by to jak zapowiedź przyszłego update do wowa ;d
Muszę to powiedzieć. Epicki zwiastun ! Mam nadzieje, kupić szybko przed premierą drugiej części pierwszą ! 🙂
kac 666|grałem w darksiders |i widziałem god of war 3|darksiders ma znacznie więcej ciosów niż god of war 3|a dmc to według mnie śmieć jakich mało jest jakiś taki dziwny |a darkisders ma super przemyślany system walki| z epickimi combosami i finisherami niczym mortal kombat
@Lerus323: przygody Kratosa aż tak mnie nie zachwycają, jednak lubię tą grę. Darksiders według mnie bije ją klimatem i fabułą na głowę.|@kac666: oczywiście, że w Zeldę grałem – na tyle stary jestem 🙂 Wiem, że Darksiders przypisuje się wiele cech Zeldy, ale nie dyskwalifikuje to DS’a z tego samego gatunku co GoW, DMC itp. gdyż więcej cech ma właśnie z tychże tytułów. Nie jest więc to absolutnie „klon” Zeldy w moim mniemaniu.
Trailer, trailerem. Ale na litość boską, powiedzcie co to za muzyka w tle…
Wojna podnoszący ten miecz wygląda jak He-man 😀 !
Nieprawda
Zapowiada się ciekawie, jedynka podoba mi się tak jak seria DMC, czyli bardzo, więc dwójka to must-have 😛
przesunięciu? Nikt nie mówił, że wyjdzie w 2011…|A trailer piękny:)
Cóż to za wspaniała muza przygrywa w tle?
@down To muzyka stworzona specjalnie na potrzeby trailera.