10.02.2023, 11:45Lektura na 2 minuty

Darmowe G DATA Internet Security na rok z prenumeratą CD-Action!

Prenumerata premium CD-Action to gwarancja otrzymania nie tylko każdego nowego numeru naszego magazynu, ale też wyjątkowych dodatków. Jednym z nich jest roczny abonament na G DATA Internet Security.


CD-Action

Nie ma tygodnia, by nie pojawiały się nowe zagrożenia związane z korzystaniem z internetu. Skutecznie uchronić się przed różnymi niebezpieczeństwami można, używając solidnego, płatnego oprogramowania zabezpieczającego. Takiego jak to firmy G DATA.

G DATA Internet Security to szeroki pakiet różnych funkcji, które przydadzą się każdemu użytkownikowi. Zestaw zapewnia zaporę przed hakerami, blokowanie wirusów szyfrujących, moduł antyspamowy, skaner antywirusowy, backup w chmurze, G DATA BankGuard (opatentowana technologia ochrony przed atakami trojanów bankowych – dla bezpiecznej bankowości i zakupów online), a także kontrolę rodzicielską i ochronę przed exploitami. Firma G Data oferuje także wsparcie techniczne w języku polskim.

Detaliczna cena pakietu to 172,20 zł za roczny abonament na jedno stanowisko. Zamówiwszy prenumeratę premium drukowanego CD-Action albo prenumeratę premium ewydań CD-Action, otrzymasz roczny dostęp do G DATA Internet Security za darmo.

To oczywiście nie koniec niespodzianek, na jakie mogą liczyć prenumeratorzy! Co numer przygotowujemy coś nowego. Wraz z dostępną wciąż prenumeratą premium obejmującą CD-Action 01/2023 otrzymasz książkę „Droga Szamana. Etap 1: Początek” (drukowaną lub ebook), a ci, którzy zdecydują się na magazyn papierowy, oprócz tego dostaną bonusowe kody do gier World of Tanks i World of Warships.

Dołącz do grona prenumeratorów i zgarnij wyjątkowe bonusy. Wszystkie oferty znajdziesz w naszym sklepie.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1050

Obserwujących0

Polecane