Dead Island: Pierwszy zwiastun polskiej gry z zombie. Zaskoczy cię… [WIDEO]
Wreszcie! Wrocławski Techland przerwał zasłonę milczenia, którą okryty był jeden z ciekawszych projektów studia - Dead Island, czyli polską produkcję z zombie. W sieci pojawił się pierwszy od dawna zwiastun gry - trailer pokazuje, w jak drastyczny sposób atak nieumarłych może przerwać trwającą sielankę. Naprawdę "fpytę"!
Nowy zwiastun Dead Island:
Czytaj dalej
-
Epic Games Store rozdaje 2 gry za darmo! Odbierz uroczy...
-
Dziennikarze dotarli do scenariusza i ilustracji anulowanego sequela Dante’s Inferno. Gra...
-
Sony szykuje własne Play Anywhere? Dataminerzy znaleźli informacje o crossbuyu...
-
Mamy pierwsze zdjęcia z planu nowej ekranizacji Resident Evil. Wracamy...
220 odpowiedzi do “Dead Island: Pierwszy zwiastun polskiej gry z zombie. Zaskoczy cię… [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Sama konstrukcja trailera (scenariusz) przypomina mi Memento.
Dosyć żwawe to zombie, jak L4D.|Fajnie się zapowiada, ta chyba kupie.
Wow 😀 naprawdę fajny.
ZJEM CIE!!!
JEZU! Jeśli taka będzie grafika w samej grze to „jakieś tam” Crysisy się chowają. W pewnym momencie myślałem, że oglądam film.
@SpiderSwede – widać wyraźnie, że to jest wyrenderowana scena, nie zaś gameplay, można to dostrzec po detalach animowanych, zbyt wiele i zbyt dokładnie są dopracowane jak na gameplay.|Tutaj znalazłem zaś scene z rezgrywki: http:uk.ign.com/videos/2007/08/22/dead-island-pc-games-trailer-teaser-gc-2007
A propos pomysłu na trailer – każdy kto oglądał film „świt żywych trupów”, dostrzeże mocą inspirację z początku filmu 🙂
O Ku*** ! nobla im za to ! jak narazie najlepszy trailer jaki widziałem .
Nie do końca oryginalne, ale myślę, że Romero i Darabont byliby dumni. Szczere gratulacje dla Techlandu.
ABSOLUTNA MIAZGA. Mistrzostwo świata. Ponad 2 miliony odsłon na YouTube…
Nuuuuda, a to dziecko wyglądało jakby miało downa czy coś w tym stylu…
b. dobry zwiastun i jakby ktoś miał pomysła to mogliby film nakręcić
Niesamowity zwiastun jeden z lepszych jakie widziałem jeśli nie najlepszy!
Trailer niezwykle gra na emocjach. Na szczęście, bo po trailerze z 2008 myślałem, że gra będzie bezmyślną siekanką… jednak z każdym razem kiedy widzę tę nową zapowiedź to to przekonanie we mnie zanika.|@ Izzy1619|Pan Sean Daniel zakupił prawa do ekranizacji gry 😀 .
aż mnie do przemyśleń skłoniło… piękne po prostu
szkoda tej dziewczynki
Cholera, robi wrażenie…
aż mi łezka pociekła 😉
ale techland mnie zaskoczył… pozytywnie oczywiście.|Wzruszyłem się bardziej niż przy bambi
Gra naprawdę robi wrażenie !!!