41
29.06.2011, 13:12Lektura na 1 minutę

Dead Island: Świetny trailer ze statuetką Złotego Lwa!

Rewelacyjny trailer Dead Island zrobił nie tylko wrażenie na graczach. Zwiastun stworzony przez wytwórnię Axis otrzymał Złotego Lwa na "festiwalu kreatywności" w Cannes.


Piotrek66

Jak poinformowali przedstawiciele firmy Deep Silver – wydawcy Dead Island – w sobotę, 25 czerwca, na ceremonii w Cannes zwiastun gry zdobył Złotego Lwa w kategorii „film internetowy”. W sumie o statuetkę walczyło 41 krótkich klipów.

Jak mówi Richard Scott, producent wykonawczy w wytwórni Axis:


Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, że trailer Dead Island zdobył tak prestiżową nagrodę, jaką jest statuetka Złotego Lwa w Cannes. Udowadnia to, że szczere oddanie reżysera Stuarta Aitkena i całej ekipy za zwiastun odpowiedzialnej bardzo się opłaciło. Mam również ogromne uznanie dla zespołu z Deep Silver, ponieważ bez jego śmiałej strategii i wiary, co możemy zrobić z tym projektem, mogłoby być zupełnie inaczej.


A nam pozostaje nic innego jak pogratulować. I mieć nadzieje, że sama gra, tworzona przez wrocławskie studio Techland, będzie równie dobra co sam trailer. Dla przypomnienia – oto i on:

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze