Death Stranding: Zaprezentowano okładki steelbooka i zwykłego wydania [GALERIA]

Death Stranding: Zaprezentowano okładki steelbooka i zwykłego wydania [GALERIA]
Nic tylko czekać na listopadową premierę.

Jeśli tęskniliście za nowymi projektami Hideo Kojimy, to wytrzymajcie do listopada: wtedy premierę będzie mieć jego najnowsza gra, Death Stranding. Chwilę po ogłoszeniu daty premiery Sony podzieliło się kilkoma szczegółami, wyjaśniając, czym będziemy się w produkcji zajmować. Natomiast wczoraj, po raz pierwszy zaprezentowano okładki gry.

Źródłem obrazków był oczywiście specjalny panel na Comic-Conie w San Diego. Widoczny poniżej steelbook będzie częścią specjalnej edycji Death Stranding, kosztującej prawie 70$, oraz edycji kolekcjonerskiej za prawie 200$. Ich pełne zawartości możecie obejrzeć (i/lub zamówić) tutaj, tak natomiast prezentują się okładki:


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

12 odpowiedzi do “Death Stranding: Zaprezentowano okładki steelbooka i zwykłego wydania [GALERIA]”

  1. część tekstur np. tego „hełmu” na tych okładkach wygląda jak z max 2010 roku, lol

  2. TonySoprano 21 lipca 2019 o 12:20

    I” wydania na ps4″ a jak będzie wyglądało wydanie na inne platformy??

  3. Łeee, a miałem nadzieję, że polecą po bandzie z czymś bardziej „artystycznym” czy cuś. A tu jakoś tak… nijako. Ale na grę i tak czekam.

  4. @tonysuprano Death Stranding będzie tylko na ps4.

  5. „A Hideo Kojima game” Heh, przynajmniej z tytułu tej gry dopisek o autorstwie zniknie…chyba 😉

  6. fragmajster 21 lipca 2019 o 13:45

    @Azaraphiel|Nope.|Sam Kojima gadał ,że wersja PC jest możliwa a sama gra to czasowy ex na PS4 ;)|Swoją drogą dalej o grze nic nie wiemy i chyba się nie dowiemy także nie ma czym się jarać, chyba ,że jest się zaślepionym fanem Kojimy na to już nie ma leku.

  7. @fragmajster „wszystko jest możliwe” powie Ci każdy producent czegokolwiek żeby sobie nigdy do ncizego furtki nie zamknąć. Prawda jest taka że Kojima pracuje dla sony, i to dla sony robi tę grę.

  8. @fragmajster, czyli jeśli uwielbiam wszystkie gry Kojimy, w które grałem, to nie mam podstaw, żeby się jarać jego kolejną produkcją, tak? Potrzebuję leku, bo się świetnie bawiłem przy jego grach?

  9. Nie ma znaczka PS only. Czekam na PC.

  10. Nie ma znaczka PS only. Czekam na wersje Xbox One.

  11. @cali: Podbijam. XD

  12. @cali To już lepiej zagrać na ps4

Dodaj komentarz