6
11.06.2020, 23:37Lektura na 1 minutę

Deathloop: Pierwsze skrawki gameplayu nowej gry Arkane [WIDEO]

Wygląda to jak... gra Arkane. Czyli dobrze.


Tomasz „Ninho” Lubczyński

Wiele nie zobaczyliśmy, ale to, co zobaczyliśmy, wygląda naprawdę nieźle. Co do samej gry, pozwolę sobie zacytować kilka zdań z zapowiedzi przygotowanej przeze mnie do numeru CDA 01/2020:


Gdyby za grę nie odpowiadali magicy z Arkane, sądziłbym, że efektownym zwiastunem i zapowiedziami próbuje się nam sprzedać zwykły roguelike z gameplayową pętlą. Trudno jednak uwierzyć, by developerzy stojący za Dishonored i Preyem wydali grę zwykłą czy przeciętną (ostatniego Wolfensteina tylko współtworzyli!). Dajmy się więc ponieść hype’owi – wcielimy się w jednego z dwójki zabójców, dla których pogrążone w anarchii Blackreef będzie teatrem walki na śmierć i życie. Pobudki mają zgoła odmienne – utrzymywać pętlę czasową, w której pogrążona jest wyspa lub przerwać ją. To wszystko na „skrupulatnie zaprojektowanych poziomach” (nie mam wątpliwości) i z rozgrywką „umożliwiającą dowolne podejście do każdej sytuacji” (patrz wyżej). W tym momencie mój kredyt zaufania jest odwrotnie proporcjonalny do tego, jak dużo o grze wiemy. Czekam na spłatę, Arkane Lyon.


Deathloop zadebiutować ma na tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

Redaktor
Tomasz „Ninho” Lubczyński

W CD-Action jestem od 2016 roku, wcześniej pisałem o piłce nożnej m.in. w Przeglądzie Sportowym. W CDA robiłem już chyba wszystko – byłem sprzętowcem, prowadziłem działy info i zapowiedzi, szefowałem newsroomowi, jak i całej stronie. Bezpieczną przystań znalazłem na redakcyjnych social mediach – jeśli widzicie tam jakieś głupie rzeczy, to możecie być pewni, że jestem za nie odpowiedzialny. Za te mniej głupie też.

Profil
Wpisów703

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane