12.06.2022, 20:10Lektura na 1 minutę
Wideo

Deceive Inc: Pokazano gameplay ze szpiegowskiej gry akcji

Jasmes Bond wysiada! Deceive Inc. zapowiada się świetnie.


Samuel Goldman

W Deceive Inc. wcielimy się w pracownika prywatnej korporacji szpiegowskiej. Przebieranie się za napotkane postacie (i nie tylko – o tym za moment)? Jest! Wymyślne gadżety? Są! Tryb wieloosobowy, w którym zmierzymy się z innymi agentami? Jest! Do tego sporo umiejętności, o których znani ze srebrnego ekranu szpiedzy mogliby pomarzyć i oczywiście konkretny gameplay:

Nie mamy konkretnej daty premiery produkcji Sweet Bandits Studios, ale wiemy, że zadebiutuje na początku 2023 roku. Ostatnią grą, która pozwalała „przebierać się” za tak niewinne elementy otoczenia jak kubek jest Prey od Arkane. Wnioskując po powyższym materiale, Deceive Inc. pozwoli nam udawać roślinę doniczkową i pewnie wiele innych, równie neutralnych obiektów. Nie wiem jak wy, ale ja będę śledził rozwój tej produkcji. Z ukrycia, naturalnie.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów287

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze