10.09.2013
Często komentowane 62 Komentarze

Demo FIFY 14 już jest. Jak wrażenia?

Demo FIFY 14 już jest. Jak wrażenia?
Nareszcie sami możemy sprawdzić, jak wypada tegoroczna odsłona FIFY. EA Sports udostępniło już (przynajmniej na PC i X360) demo „czternastki”. Graliście już? A jeśli tak – to jakie macie wrażenia?

W demie FIFY 14 developerzy udostępnili nam osiem drużyn – Borussię Dortmund, AC Milan, Paris Saint Germain, Barcelonę, Boca Juniors, Tottenham Hotspur, Manchester City oraz New York Red Bulls. Standardowo możemy rozegrać mecz pomiędzy dwoma z wymienionych wyżej ekip.

Wersja demonstracyjna gry już jest dostępna na Originie i waży 1,95 GB. Demo jest już (albo pojawi się w ciągu kilku godzin) także w Xbox Live. Edycja na PS3 trafi do europejskiego PSN-u dopiero jutro.

Czy graliście już w testową wersję FIFY 14? Czy zauważyliście jakieś poważne i pozytywne zmiany względem poprzedniej odsłony serii? A może jednak warto poczekać na wydanie next-genowe? Piszcie w komentarzach!

A na deser – najnowsza reklama telewizyjna, w której na ułamek sekundy pojawia się Robert Lewandowski.

Poniżej jeszcze zwiastun z okazji publikacji dema:

62 odpowiedzi do “Demo FIFY 14 już jest. Jak wrażenia?”

  1. Właśnie odinstalowałem demko 13 i ściągam 14, chociaż nie wiem czy dobrze zrobiłem, jak czytam komentarze… Przy poprzednim demie spędziłem 33 godziny i jak dla mnie w zupełności wystarcza, nie muszę kupować pełnej wersji ;P Cóż, pogramy, zobaczymy.

  2. Grając w FIFE 14 Demo zauważyłem, że gra stała się szybka (nawet przeciwko Barcelonie), a więc trzeba mieć do dobre wyczucie i refleks.Zawodnicy poruszają się inaczej (bym powiedział że ślamazarnie) niż w 13. Kafelkowane menu przypomina trochę Windowsa 8, ale inny wygląd to zawsze coś nowego:) Krótko mówiąc FIFA 14 na PC wygląda jak lepsza 13 i o to właśnie chodzi. Pozdrawiam i polecam.

  3. Demko się crashuje. Jest EA sports it’ s in the game. I przy EA się wyłącza. |POMOCY!

  4. Brawo EA. Wiele zmian, i to na dobre. Wreszcie szybkość nie odgrywa tak dużej roli, siła ma teraz większe znaczenie. O wiele lepsza fizyka piłki, lepsze strzały. Za dużo nie ma co pisać. Po prostu 14 jest bardziej realistyczna. Teraz czekamy na 15 września i webapp.

  5. napisze jeszcze raz: Mam tylko pytanie bo mega mi się podoba idea trybu sezon współpracy- ale czy będzie możliwość gry z kolegą przez internet w tryb kariery tym samym klubem?

  6. błąd directx

  7. Tylko póki co szybka gra krótkimi podaniami nie wchodzi w grę. Przynajmniej w moim przypadku.

  8. Podczas oglądania zapowiedzi i trailerów myślałem że ta cała nowa fizyka piłki i zderzenia to za przeproszeniem sranie w banie. Na szczęście jestem pozytywnie zaskoczony. Szybkość biegu nie ma teraz aż tak ogromnego znaczenia jak wcześniej. Wszystko jest o wiele bardziej naturalne. Nie ma już debilnych strat piłki po rzucie z autu. 10 razy łatwiej oddać strzał z główki w światło bramki. O wiele trudniej strzelić gola tylko używając tylko zwodów. Czekałem na to demo i teraz jestem już pewien. Kupuje 🙂

  9. odpaliłem na pc i na ps3 full hd bez porównania ps3 rządzi płynniejsza animacja lepsza grafika

  10. skoro idzie zrobic na ps4 i xbx1 tą całą nową generacje to czemu nie zrobią na pc skoro bije na łeb te całe konsole w sumie ps4 i xbx1 to takie małe pc w mniejszej skrzynce : d

  11. ps3 by dalej ciągło na maksa najlepsze gry gdyby byl odrobine lepszy układ graficzny i więcej ramu : d bo procek wymiata

  12. Dużo zmian, które zauważą fani serii. Na prawdę myślałem, że zmiany będą kosmetyczne jeżeli chodzi o fizykę. Na szczęście EA pozytywnie mnie zaskoczyło. Gra jest trudniejsza i bardziej realistyczna. Po kilku meczach na najwyższym poziomie stwierdzam, że jednak kupię tę grę. Szkoda, że nadal nie można wyłączyć niektórych przerywników (np podczas zmian) zwłaszcza, że są identyczne jak w 13. Ogólnie 7/10 i polecam tym, którzy spędzili wiele godzin przy 13. Cała reszta niech czeka na wersje next genowe 😉

Dodaj komentarz