Demo Killzone 2 w czwartek
Już wkrótce ? w przedostatni dzień lutego ? na rynku pojawi się jeden z największych exclusive?ów PS3, Killzone 2. Niebawem pojawi się także demo.
Jak poinformowało Sony, demonstracja w europejskiej wersji PlayStation Network pojawi się jeszcze w tym tygodniu, a mianowicie w czwartek 5 lutego. Tak więc wszyscy niezdecydowani będą mieli jeszcze sporo czasu na podjęcie decyzji o nabyciu – lub nie – najnowszego dzieła Guerilla Games, które – według pierwszych recenzji – jest bardzo dobrą produkcją (średnia ocen według serwisu GameRankings – 95%).
Czytaj dalej
-
Valve nadal może zapowiedzieć wkrótce Half-Life’a 3. Informator ma interesującą...
-
3Najgorszy reżyser świata powróci. Znów chce bezcześcić znaną serię...
-
Twórcy Hellraiser: Revival opowiadają o szczegółach tworzenia gry. „Mroczna opowieść...
-
4Język orków, nowe zadania i dynamiczne wydarzenia. Twórcy Gothic Remake...

// A ja chcę na PC. :/ Głównie grafika mnie bardzo zainteresowała bo jest bardzo piękna ale reszta też bardzo dobrze się zapowiada. A jak na GameRankings 95%… no no no ^^
// No i dobrze wreszcie coś się dzieje u PS3 bo sam LBP i Bournout Paradise Ultimate Box to troche za mało na tą konsolke,a co do gry czekam z niecierpliwoscią.
// Ciekawe, czy kiedykolwiek wyjdzie na PC
// Jakby K2 wyszło na PC, a już w szczególności redakcja dołączyłaby je do CD-Action… Oj nieźle by było. Tylko rączki zacierać 🙂
// masakra jeden z największych exclusivów konsoli PS3…. a wy się zastanawiacie czy wyjdzie na PC….
odpowiedź jest prosta : Nigdy! ….