12.01.2022, 19:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Destiny 2: Rozszerzenie The Witch Queen na nowym zwiastunie

Strażnicy stawią czoła sztuczkom Savathûn, bogini przebiegłości.


Kuba „Herbarius” Chudzik

Bungie nie odpuszcza – na miesiąc przed premierą dostaliśmy kolejny zwiastun The Witch Queen, nadchodzącego rozszerzenia do Destiny 2. Możemy na nim ujrzeć fragmenty dziwacznego świata tronowego bogini Savathûn.

Rozszerzenie osadzono bezpośrednio po wydarzeniach z poprzedniego DLC – Poza Światłem. W dodatku przeniesiemy się do tajemniczego, spaczonego wymiaru. W groteskowej domenie Savathûn zmierzymy się z potwornymi hordami jej zmutowanego Roju zwanego Świetlistym Szczepem, jak również stawimy czoła zmyślnym pułapkom zastawionym przez przebiegłe bóstwo.

W dodatku na pewno wystrzelamy tony amunicji, ponieważ gracze będą mieć do dyspozycji cały arsenał nowego uzbrojenia – od automatycznych i fuzyjnych pukawek, aż po znaną już z wcześniejszych zapowiedzi dwuręczną glewię z energetycznym ostrzem. Pomocny będzie także system craftingu, pozwalający dostosować oręż do swoich potrzeb.

Dodatek jest drugą częścią zapowiedzianej prawie półtora roku temu trylogii DLC. W Poza Światłem zwiedziliśmy Europę – lodowy księżyc Jowisza – natomiast o następnym dodatku zatytułowanym roboczo The Lightfall nie wiemy jeszcze zupełnie nic.

Destiny 2: Królowa-Wiedźma zadebiutuje 22 lutego na PC, Xboksie Series X/S, PS5, Xboksie One i PS4. Podobnie jak poprzednik, będzie rozszerzeniem płatnym.

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów138

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane