6
11.12.2019, 13:35Lektura na 2 minuty

Detroit: Become Human – Wymagania sprzętowe nieco się zmieniły od pierwszych zapowiedzi

Ale przynajmniej nie potrzebujemy już GTX 1080 do grania.


Witold Tłuchowski

Co by nie mówić o produkcjach Quantic Dream, bez wątpienia mają swój styl (grafomański, bo grafomański), dlatego tym bardziej szkoda, że przez lata poznać je mogli tylko posiadacze konsol Sony. Na szczęście na początku tego roku studio ogłosiło, że zamierza przenieść stworzone przez siebie gry na pecety. Na pierwszy ogień poszedł Heavy Rain, później dostaliśmy Beyond: Two Souls, a w tym tygodniu na komputery zawita najnowsze dzieło studia, Detroit: Become Human.

W momencie zapowiedzi developerzy podzielili się z nami również informacją, jakiego sprzętu będziemy potrzebować do odpalenia ich tytułów. Pewne kontrowersje wzbudził GeForce GTX 1080 widniejący w konfiguracji zalecanej, ale wygląda na to, że Quantic Dream nieco popracowało w międzyczasie nad optymalizacją... chociaż nie do końca. Oficjalne wymagania sprzętowe prezentują się teraz tak:

Od marca więc jeszcze wzrosły (zwłaszcza minimalne), a jedynym zyskiem dla graczy jest GTX 1060 zamiast 1080. Warto też zaznaczyć, że wbrew początkowym zapowiedziom do zabawy wymagany będzie Windows 10. 

Detroit: Become Human kupicie już 12 grudnia (czyli jutro) na Epic Games Store za 139zł.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane