21
25.02.2014, 12:55Lektura na 1 minutę

Deus Ex: The Fall trafi na PC? Na Steamie pojawiły się grafiki z gry [UPDATE - To oficjalne: będzie wersja PC!]

Świetna wiadomość dla fanów Deus Eksa, którzy nie posiadają nowszych iPhone’ów i iPadów lub urządzeń z Androidem. Wygląda na to, że wydane w ubiegłym roku na platformach mobilnych The Fall ukaże się także na PC.


Piotrek66

Na serwerach Steama odnaleziono trzy obrazki związane z Deus Ex: The Fall. Jeden to screen z rozgrywki, a dwa kolejne to grafika z logiem w różnych rozmiarach.

Oczywiście nie oznacza to jeszcze, że gra trafi na PC, ale jest to wysoce prawdopodobne – nie sądzę, by obrazki zostały wgrane na serwery platformy Valve przypadkiem. Poza tym sama rozgrywka nie odbiega przecież zbytnio od wydanego na komputerach i konsolach Deus Ex: Human Revolution – Bunt Ludzkości i najpewniej przeniesienie produkcji na „blaszaki” nie byłoby wielkim problemem.

[UPDATE]:

No proszę – długo nie trzeba było czekać.Square Enix potwierdziło, że Deus Ex: The Fall zmierza na Steama. Gra ukaże się na PC 25 marca i kosztować ma 9,99 euro (ok. 42 zł). Nabywcy dostaną też „jedynkę”. W grze zabraknie znanych z wersji mobilnych mikrotransakcji, poprawione zostanie AI i balans ekonomii.

Odświeżony zostanie samouczek i usunięte autocelowanie, gracze będą mogli też wybrać styl chowania się za osłonami znany z Buntu Ludzkości. Nie zabraknie też możliwości zmiany rozdzielczości i aktywowania opcji anti-aliasingu. Dodane też zostanie sterowanie za pomocą klawiatury oraz myszy, a także pada. 

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze