57
19.02.2021, 23:51Lektura na 2 minuty

Diablo II: Resurrected nadchodzi! Remaster w drodze, ruszyły zapisy do alfy! [WIDEO]

Uwierzcie, trudno było nie używać Caps Lock.


Witold Tłuchowski

Tak! Tak! Tak! Tak! Tak! I jeszcze raz tak! I jasne, „nie jest to żadne zaskoczenie”. Ale szczerze? I tak miałem ciarki w momencie zapowiedzi.

Remaster „dwójki”, czyli Diablo 2: Resurrected, trafi na rynek w 2021. Odpowiada za nie Vicarious Visions (świetny THPS 1+2, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy). Odświeżone zostaną także przerywniki filmowe. I – co pewnie najważniejsze dla niektórych – tytuł trafi również na konsole. Do tego będzie wspierać postępy międzyplatformowe (tj. będziemy mogli przenosić bez trudu postępy między pecetami a konsolami).

Pozwolę sobie zacytować oficjalny opis:


Diablo! Niech twa groza powróci! Diablo II: Resurrectedto dopracowana, zremasterowana wersja gry Diablo II oraz dodatku Lord of Destruction® – dwóch legendarnych już dzieł wchodzących w skład definiującej gatunek fabularnych gier akcji sagi autorstwa Blizzard Entertainment.


Z materiałów prasowych:


Diablo II: Resurrected przenosi opartego na grafice 2D klasyka gatunku do współczesności dzięki pełnemu renderingowi 3D, dynamicznemu oświetleniu, odnowionym animacjom i efektom zaklęć – a to wszystko w oszałamiającej rozdzielczości 4K. Nagrano także od nowa, ujęcie po ujęciu, każdą spośród 27 minut przerywników opowiadających o losach tajemniczego Mrocznego Wędrowca. Koszmarne dźwięki Sanktuarium i jego zapadająca w pamięć ścieżka dźwiękowa również zostały zremasterowane, aby zapewnić obsługę dźwięku przestrzennego Dolby 7.1. Nowa jakość oprawy audiowizualnej pozwoli Diablo II: Resurrected jeszcze lepiej zaprezentować głębię i mistrzowski projekt rozgrywki, która do dzisiaj cieszy graczy na całym świecie.


To jednak nie koniec dobrych informacji. W TYM MIEJSCU możecie zgłaszać swój udział w testach alfa.

Diablo II: Resurrected trafi na pecety oraz PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One, Xboksa Series X/S i Nintendo Switcha w 2021.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane