Dragon Age II: Powrót Bohatera – DLC z herosem z „jedynki”!
Akcja Powrotu Bohatera – bo tak zwać się będzie nowy dodatek do Dragon Age’a II – osadzona zostanie pomiędzy drugim a trzecim aktem fabuły podstawki. Anders, były Szary Strażnik, otrzyma list od dowódcy Strażników w Fereldenie (czyli nie kogo innego, a naszego bohatera z pierwowzoru), w którym będzie proszony o natychmiastowy powrót do kraju. Coś się wydarzyło i tylko Anders może pomóc swojemu byłemu mocodawcy.
Jak nietrudno się domyślić, mag poprosi o pomoc Hawke’a i wraz z nim wyruszy na przygodę w Fereldenie. Twórcy obiecują, że w rozszerzeniu będziemy mogli stanąć ramię w ramię z naszym własnym bohaterem z Początku, choć na razie nie wyjaśniono, z czym dokładnie przyjdzie im się zmierzyć. Niewykluczone, że w trakcie zabawy spotkamy – w zależności od wyborów podjętych w pierwszym akcie – siostrę Hawke’a, Bethany. Gracze, którzy mają na dysku zapisaną postać z jedynki, zobaczą swojego dawnego bohatera takim, jakiego go zostawili. Ci, którzy dopiero przy dwójce rozpoczęli przygodę z serią Dragon Age, ujrzą postać wykreowaną przez twórców.
Rozszerzenie ukaże się 18 maja na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3. Zapłacimy za nie 800 punktów BioWare/MSP (PC, X360) lub 10 dolarów (PS3).
Czytaj dalej
-
Twórca BioShocka o tym, co definiuje bohaterkę jego nowej gry. „Kupuje...
-
Wystarczył jeden donos, by niezależny horror zniknął ze Steama na 3 tygodnie....
-
Metroid Prime zalicza udany powrót, choć wielu recenzentów krytykuje „czwórkę”...
-
Sprawa kradzieży assetów na potrzeby Marathonu wyjaśniona. Poszkodowana artystka jest...

Fajnie gdyby ten news nie okazał się żartem. Byłoby to pierwsze DLC jakie bym kupił. Mój wojownik tylko dużo by wywojował w dwójce Hawke przy nim to cienias.
fejk…
Och, tak… wystarczy przejrzeć link Prima Aprilis w „Więcej na temat:” u dołu newsa. Cholera! To… bolało.
Znając ich ostatnie tendencje do recyklingu, pewnie wykorzystają lokacje z jedynki….