Duke Nukem Forever: Co zrobiłby Duke? [WIDEO]
2K Games opublikowało zabawny trailer gry Duke Nukem Forever - pierwszy z cyklu "Co zrobiłby Duke?" Na zwiastunie widzimy Księcia w pewnej sytuacji, z której wykaraskać się można na trzy różne sposoby. Oczywiście wybiera on ten... najbardziej szalony.
Oto, co zrobiłby Duke w Duke Nukem Forever:
Czytaj dalej
27 odpowiedzi do “Duke Nukem Forever: Co zrobiłby Duke? [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

2K Games opublikowało zabawny trailer Duke Nukem Forever, który jest pierwszym filmem z cyklu „Co zrobiłby Duke?” Na zwiastunie widzimy Księcia w pewnej sytuacji, którą rozwiązać może na trzy sposoby. Oczywiście on wybiera ten… najbardziej szalony.
psiuuu
To będzie – bezspornie – najbardziej jajcarska gra 2011 roku.
Jednak wole jakiś ambitniejszy humor. 🙂
Może być :] Trochę czasu minęło zamin przeczytałem co tam jest napisane 😀
Mało ambitny humor…
Poprawili grafikę bardziej przypomina to U3 niż U2,5
Jeśli poszukujecie ambitnego humoru to nie w tej grze. xD
Na razie ma lepszą grafę od cartela.|http:www.youtube.com/watch?v=ygfgJR2Z33k
Nie wiem czemu, ale jakoś mi tak Bulletpointami zaleciało
W sumie… jajcarski nawet… Mi tam pasuje… 😀 😀
Ja się dziwie że redakcja ja dała jeszcze newsa że przedstawiono nową klasę do Guild Wars 2 http:www.guildwars2.com/en/the-game/professions/commando/
Zapomnieliście o dzisiejszym filmiku 😉 http:www.youtube.com/watch?v=WALA791OZ_4
widze że poprawili grafikę:) bardzo dobrze!
sorry ale Angrenbor jak ci mogło zalecieć bulletstorm jak to nowa gra a Duke Nukem jest starą grą (w sęsie pomysłów ) i jakas cześc innego chumoru z bulletstorm pochodzi chyba NAPEWNO z Duke Nukem i tyle mam do powiedzenia (chyba musisz być młodym rocznikeiem)
@mikkkki4: twój rozmówca pisał o filmikach Bulletpoints, a nie o samej grze… Sądząc po twoim nie zrozumieniu i błędach w komentarzu („sĘsie”, „Chumoru”) powiedzieć można, że na pewno to ty jesteś młodym rocznikiem… tfu! Młodszy rocznikowo. 😛
@mikkkki4, zgadzam się. Duke Nukem był dla twórców Bulletstorm jedną z gównych inspiracji. Ludziska, czytajcie newsy na stronie CDA. ;P
Dobre ten tekst na końcu „Proszę pamiętać o myciu rąk po graniu” 🙂
Jak będzie kosztował mniej więcej tyle co niektóre nowości, to sobie podziękuję…
skurczybyczek666:ujmę to tak odpie….rdol się od moich błędów nie wszyscy mają cały dzięń na siedzenie przy komputerze.Przy szybkim pisaniu każdemu się zdarzą błędy.Jak byś nie zauważył to jest portal o grach a nie o filmach.
bziuuuuuuu… xD
Grafika się poprawiła
hee prezydent też szybko się wpisywał… i efekt tego wszyscy widzimy. Każdy człowiek popełnia blędy. Już na prawdę nie macie innych zmartwień niż kłócić i wyzywać się o ortografię… A co do samej gry to już się nie mogę doczekać… wychowałem się na tym…
marekpotter ma racje zachowujemy się jak dzieci
@mikkkki4, jak widzę, skurczybyczek666 już Ci wyjaśnił o co mi chodziło. Nie mówiłem o grze a Bulletpoints, bo dostrzec można pewne analogie (choćby „Co myśli…” Cliffy’ego i tutejsze „Co zrobiłby…” oraz następujące po tym absurdalne rozwiązanie danej kwestii). Jeśli nie wiesz co zacz, polecam google.pl, a na przyszłość czytać ze zrozumieniem. A rocznikiem jestem już na tyle starym, że wiem, gdzie mogę znaleźć słownik ortograficzny.
mój błąd najpierw mogłem przeczytac dokładnie tekst (Tekst był krótki a jednak zbyt szybko wyciągłem wnioski)|A wreście wracając do gry to czekam z niecierpliwością:) |”Angrenbor” spoko:)
Zagroobo 😀