9.12.2021, 23:57Lektura na 1 minutę

Dying Light: Wystartował darmowy weekend

Poznajcie sztukę siekania zombie.


Rafał „hraboll” Pieczka

Grubo ponad 13 milionów sprzedanych egzemplarzy (wg danych z 2018). Jeden z najpopularniejszych horrorów w historii amerykańskiej branży gier. Jeśli zastanawiacie się, w czym tkwi sukces pierwszego Dying Light, to może warto skorzystać z nadarzającej się okazji. Na Steamie wystartował właśnie (nie pierwszy i zapewne nie ostatni) darmowy weekend z dziełem Techlandu. Przez najbliższe dni sandboksowe harce będą dostępne w modelu free-to-play.

Moim skromnym zdaniem, Dying Light to takie „Mirror's Edge z zombiakami”. Gra opiera się przede wszystkim na trzech filarach: brutalnej walce, parkourze oraz specyficznym cyklu dobowym. Całość została okraszona całkiem satysfakcjonującą fabułą. Wspominałem o opcjonalnej kooperacji? Otóż podstawową kampanię da się ogrywać w ramach 4-osobowego trybu współpracy. Czas ucieka, a zatem odsyłam zainteresowanych do TEGO miejsca.

Kto wie, może dołączycie do grona osób, które czekają na lutową premierę Dying Light 2.

Kontynuując wątek twórczości polskiego studia: warto odebrać darmowy egzemplarz Call of Juarez: Gunslinger.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane