4
2.06.2009, 16:41Lektura na 1 minutę

E3 ´09: Microsoft: mamy najlepsze gry, choć nie pokazaliśmy wszystkiego

Microsoft podczas wczorajszej konferencji zapowiedział, że na konsolę Xbox 360 zmierza nowa odsłona Metal Gear Solid, cyklu kojarzonego do tej pory z Sony i PlayStation. Według firmy, ma ona teraz "wszystkie marki" i "najlepsze gry".


Piotrek66

Tak twierdzi przynajmniej wiceszef oddziału zajmującego się Xboksem, John Schappert. "Metal Gear Solid była ostatnią serią, jaką bardzo chcieliśmy zobaczyć na pokładzie" – twierdzi. "Mamy najlepsze gry i wszystkie marki, które mogłyby rozpocząć swe życie na innych konsolach podobnych do X360" – dodał.

Z kolei inny przedstawiciel giganta z Redmond, Shane Kim, stwierdził, że jego firma nie zaprezentowała wczoraj pełnego planu wydawniczego gier tworzonych przez Microsoft.

"Nie wprowadziliśmy na scenę wszystkich gier od Microsoft Game Studios, które ukażą się w tym roku" – stwierdził Kim. "Nie ma jednak wątpliwości, że mamy wsparcie zewnętrznych studiów".

Zawiedzeni? Chyba nie ma powodów do narzekań. Być może Microsoft zdecyduje się odsłonić wszystkie swe karty już za dwa miesiące, na sierpniowej imprezie GamesCom, która odbędzie w Kolonii.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze