E3 ´09: Nowe gry na Xboksa 360

Plotki się potwierdziły – Microsoft oficjalnie potwierdził, że Crackdown 2 istnieje, pokazując przy tym pierwszy trailer. Niestety data premiery nie została podana.
Kolejną produkcją, o której spekulowano, był Left 4 Dead 2. I rzeczywiście – źródła różnych serwisów miały rację, gra znajduje się bowiem w produkcji.
Z kolei Dan Greenwalt ze studia Turn 10 oznajmił, że wkrótce gracze mogą spodziewać się Forza Motorsport 3 – tytuł pojawi się bowiem na półkach sklepowych już w październiku.
Przedstawiciele Bungie pokazali pierwszy gameplay Halo 3: ODST (premiera 22 września), w którym dowiedzieliśmy się, że gracze będą przeżywać historię z punktu widzenia kilku żołnierzy, a także zapowiedzieli nową pozycję – Halo: Reach. Co więcej, beta multiplayera tej drugiej pozycji rozpocznie się wraz z premierą ODST (osoby, które nabędą wspomnianą produkcję, otrzymają dostęp do testów).
Można powiedzieć, że zaskoczenia nie ma – o wszystkich wspomnianych wyżej produkcjach mówiono już od jakiegoś czasu. To była tylko kwestia czasu, aż zostaną oficjalnie zapowiedziane.
Czytaj dalej
-
Nowa gra studia odpowiedzialnego za Disco Elysium na kolejnym zwiastunie. Fani...
-
Alan Wake 2 w październikowym PS Plusie Essential. To nie wszystko, co szykuje...
-
Wolverine powraca. Nowy zwiastun wyczekiwanej gry Insomniac Games
-
Michael Myers na polowaniu. Jest nowy gameplay z gradaptacji Halloween
3 odpowiedzi do “E3 ´09: Nowe gry na Xboksa 360”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Przed targami E3 było wiele plotek dotyczących nowych gier. Spekulowano też o kontynuacji Crackdowna, ciekawej gry z otwartym światem a?la GTA, w której wcielaliśmy się w superbohatera.
A co z mylo(straszne
i dziwne) i tą … Różdżką…
No i EPIC FAIL Shadow Complex. 😛 Tak się Epic anonsowało z nową grą, a to jedynie jakiś mały tytuł na Arcadea.