E3 ´09: Nowe informacje i screeny z Halo: ODST
Halo: ODST pojawi się na rynku już 22 września. Fani obawiający się, że termin ten może nie zostać dotrzymany, mogą odetchnąć z ulgą ? według twórców gra jest już gotowa.
O fakcie tym poinformował dyrektor kreatywny Halo 3, Joe Staten, w jednym z wywiadów w trakcie E3. Gra ponoć jest już zrobiona, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, by ukazała się zgodnie z planem.
W sieci pojawiły się ponadto relacje osób, które miały przyjemność testować nowy tryb multi w Halo: ODST, czyli Firefight. Ponoć jest on podobny do opcji Horda w Gears of War 2. Drużyna składająca się z czterech graczy musi bronić się przed nadciągającymi falami Covenantów. Każda grupa zaś składa się z innych rodzajów przeciwników.
W naszej galerii możecie podziwiać masę nowych zrzutów ekranowych opublikowanych w trakcie E3.
Czytaj dalej
-
2Vince Zampella nie żyje. Twórca Call of Duty, Titanfalla i Battlefielda 6 zginął w wypadku samochodowym
-
2Masz dość zimy? Darmowa gra z Epic Games Store’u pozwala rozwiązać zagadkę kryminalną na rajskiej wyspie
-
Były szef twórców Preya i Redfalla wspomina zamknięcie Arkane Austin. „Wierzyłem w przyszłość naszego studia, pracowaliśmy nad czymś fajnym”
-
1Ojciec Fallouta ma własną definicję immersive sima. „O immersive simie i dobrym RPG stanowią według mnie te same elementy”

Halo: ODST pojawi się na rynku już 22 września. Fani obawiający się, że termin ten może nie zostać dotrzymany, mogą odetchnąć z ulgą ? według twórców gra jest już gotowa.