16.06.2010
Często komentowane 186 Komentarze

E3 2010: Medal of Honor: Szczegóły dotyczące bety i nowy trailer z trybu single [WIDEO]

E3 2010: Medal of Honor: Szczegóły dotyczące bety i nowy trailer z trybu single [WIDEO]
Beta trybu multiplayer gry Medal of Honor wystartuje już 21 czerwca, o czym wiemy od poniedziałku. Dziś natomiast polski oddział Electronic Arts podał konkretne szczegóły dotyczące uzyskania dostępu do testów w Polsce.

Oto, co możemy przeczytać w oficjalnej informacji prasowej:

Jedną z najbardziej oczekiwanych strzelanin tego roku jest niewątpliwie nowy Medal of Honor. Po serii gier osadzonych w czasach II wojny światowej, pora nie tylko na zmianę otoczenia, ale także okresu historycznego. Współczesny Afganistan to miejsce jednego z najbardziej krwawych konfliktów ostatnich lat, w którym nie bez znaczenia są także wierność ideałom i lojalność względem przyjaciół.

Dlatego już od 21 czerwca zapraszamy do wzięcia udziału w wieloosobowym teście wersji beta, do którego dostęp otrzymają wszyscy którzy już teraz złożą zamówienie przedpremierowe na Medal of Honor w jednym ze sklepów internetowych (empik.com; sklep.gram.pl; sklep.gry-online.pl; sklep.psxextreme.pl; ultima.pl).

Dla posiadaczy oryginalnych kopii gry Battlefield: Bad Company 2 i kodów VIP mamy także znakomitą wiadomość: składając zamówienie przedpremierowe na Medal of Honor będą cieszyć się wersją beta już od 17 czerwca!

Posiadacze wymaganego klucza powinni udać się na stronę www.medalofhonor.com/beta, gdzie od 17 czerwca będą mogli aktywować bętę na jedną z trzech platform: komputer PC i konsole Xbox 360/PlayStation 3. W trakcie zabawy gracze będą mogli spróbować swoich sił w dwóch trybach gry: drużynowym Combat Mission, w którym celem jest wykonanie przez Siły Koalicji pięciu kolejnych zadań, podczas gdy Rebelianci będą starali się ich powstrzymać, a także Team Assault, będący odpowiednikiem drużynowego deathmatcha.”

Tyle na chwilę obecną, ale to pewnie nie ostatnie informacje na temat dostępu do testów wersji beta, jakie usłyszymy w najbliższej przyszłości.

Na koniec mamy dla was nowy teaser Medal of Honor opublikowany w trakcie targów E3:

186 odpowiedzi do “E3 2010: Medal of Honor: Szczegóły dotyczące bety i nowy trailer z trybu single [WIDEO]”

  1. Na wczorajszej konferencji Sony pokazano nowy zwiastun trybu dla pojedynczego gracza gry Medal of Honor. Filmik prędzej można by było nazwać teaserem, choć pojawiły się w nim fragmenty gameplay’u.

  2. Zmuszanie do preordera przed pograniem w betę to chwyt poniżej pasa , no chyba że ktoś lubi takie „zaloty” 😛

  3. Call of Honor: Modern Company 3

  4. skladamy zamowienie, dostajemy cd keya i anulujemy zamowienie 😛

  5. Mam nadzieje że Cdaction załatwi nam te kody tak samo jak było z betą BC2:)

  6. *hellmud – złożysz predordera i prawo handlowe trzyma cię też poniżej pasa – „no way aut” 😛

  7. hellmud – tak sie nie da ,przy np zamowieniu BC2 musiales wniesc z gory oplate za gre innaczej nie otrzymywales kodu

  8. Ale wieśniackie odznaki. :/

  9. Ianoth – mylisz się, zamówiłem na gram.pl, dałem opłatę za pobraniem klucz normalnie otrzymałem, ale zamówienia nie potwierdziłem ;] Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

  10. Ja tam nie lubię kupować kota w worku, więc poczekam na otwartą betę. Na grę się strasznie napaliłem, ale nie chcę się rozczarować.

  11. mam nadzieje że jakieś inne strony za free udostępnią klucze, tak jak to było z BC2

  12. A ja już mam beta key! I zaraz jutro pobieram!

  13. skąd mam wziąc beta key ? bo już zamówiłem na empik.com i nic nie dostałem. Co mam zrobić zeby go dostać ?

  14. Quady też są…

  15. Jak zamawiacie „Za pobraniem” to nie dziwcie sie ze gra przychodzi wam kilka dni po premierze xD Tak jak to bylo z BC 2 . Tak z gory mowie

  16. Czekam na nowego Medala z niecierpliwością. |@sprytnyzbys – dobrze to podsumowałeś 🙂 .

  17. 0:12 – Żywcem z CoD MW….

  18. Nareszcie jakiś w miarę realistyczny shooter. Miejmy nadzieję, że scenariusz będzie stał na wysokim poziomie i nie otrze się o wojenny kicz tak jak MW2…

  19. Niech się w pupę pocałują z tą betą. Jak by nie mogli zrobić otwartej bety dla wszystkich. Co prawda mam oryginalnego bbc2 na konsole z kodem vip ale gry w ciemno nie będę kupował. Po filmikach widać że to prawie to samo co bbc2.

  20. a ja chyba zamuwie teraz

  21. ja juz otrzymalem swój kodzik. czekam do jutra 🙂

  22. Ehh szkoda że nie jest tak jak z BC2 z betą. Zagrałbym ale cóż za wcześnie by kupować. Zaledwie 2 filmiki widziałem a to zdecydowanie za mało. Mam nadzieje że jakiś serwis rozda kilkaset kluczy za darmo 🙂

  23. MajsterOdTapet 16 czerwca 2010 o 13:29

    Gdzie CoD i BF się biją tam MoH korzysta 😛

  24. A ja mam pytanie takiego – preordera można później odmówić?

  25. Mam pytanie jakim cudem pobieracie klienta skoro na stronie jest ze mozna go pobierac od 17 ? i jeszcze jedno jak mam vipowego BFBC2 tylko ze wersje ssana z EA-store to skad ja mam miec ten kod vip to jest normalny klucz ?

  26. @sdaniel – bez problemu.

  27. podoba mi sie to 😀

  28. Ekhm – a czy jeżeli ma się BBC2 , jednak nie zamówiło się preordera , to to i tak można cieszyć się wersja beta???

  29. FaNICK raczej nie

  30. @faNICK Mając BC2 zyskujesz 4 dni bety więcej.

  31. Kurcze ale mnie korci by zamówić pre order ale mam obawy 🙂

  32. A może Cd-action skąbinuje kilka(set) 😀 keyów dla cztelników 🙂 – jeszcze cieplutkie z E3 😀 ?

  33. Kupie sobie

  34. smaczniasto się zapowiada 😀

  35. No i stało sie jednak zamówiłem pre ordera a że mam BC2 jutro se prawdopodobnie pogram 🙂

  36. A wiedomo do kiedy mniej więcej trwa beta?

  37. prosze cię, ZAMKNIJ SIĘ!!!! a tak poza tym to fajne, w końcu MoH jest w nowszych czasach a nie 2WW

  38. ja mam sie zamknąć?

  39. Nie wiem jak kupiłem na gryonline.pl ale i tak mi sie nie spieszy bo i tak nie mam vip coda wiec zagram dopiero 21 😛

  40. Jak mam tego key’a zgarnąć jak BC2 mam i pre-order MOH’a też ?

  41. no panowie, mam BC2, ale nie kupuję pre-ordera, cham nie będę i oddam swój vip code (jeśli go znajdę, gdzieś musi leżeć przecież) pierwszy na privie co napisze, to dostanie:)

  42. Professor00179 16 czerwca 2010 o 18:40

    Milo. Zamowie pre-order zeby zdobyc klucz do bety, a kiedy stanie sie to faktem pre-order wycofam.:D Juz teraz wiem, ze ta gra mi sie pewnie nie spodoba, wiec kupowac nie zamierzam, ale w bete sobie chenie zagram. A skoro mam mozliwosc zagrania wczesniej, to czemu nie skorzystac?:D

  43. Są jakieś wieści o BRINK ?

  44. mi to przypomina bc2 i MW2

  45. A jeżeli mam kod VIP od kogoś, to jak go użyć aby dostać klucz do bety Medal of Honor ?

  46. mam nadzieje że będą też darmowe kody do bety…

  47. Oby były darmowe kody… 🙂

  48. No no w końcu coś nowego a nie MW 2 i BC 2 . Kupię i w zasadzie tylko dla tego że to Medal of Honor . Czekam i Zbieram kasę a do tego czasu wracam do MW 2 . Peace

  49. co to jest ten kod vip? gdzie go mozna zalezc w pudelku z gra

  50. Ehhh. Kod/Klucz VIP to ten klucz który macie w pudełku z BC 2. Czyli, że jesteście pierwszymi właścicielami gry, jeżeli macie używany egzemplarz BC2 to klucz możecie kupić(chyba) od EA ale nie wiem gdzie i czy to już działa(dlatego chyba). Jak nie macie BC2 to zapomnijcie o VIP key i czekajcie do poniedziałku.

Dodaj komentarz