08.06.2011
8 Komentarze

E3 2011: Armored Core V – jak tak ma wyglądać koniec świata, to niech będzie jutro [WIDEO]

E3 2011: Armored Core V – jak tak ma wyglądać koniec świata, to niech będzie jutro [WIDEO]
Ledwie wczoraj pisaliśmy o Armored Core V, którego pierwszy trailer wywołał masowy ślinotok u wszystkich fanów gigantycznych mechów i wojen widzianych oczami Japończyków. Wspaniałości nigdy za mało: oto nowy filmik przygotowany specjalnie z okazji E3.

Nowy trailer Armored Core V

8 odpowiedzi do “E3 2011: Armored Core V – jak tak ma wyglądać koniec świata, to niech będzie jutro [WIDEO]”

  1. Ledwie wczoraj pisaliśmy o Armored Core V, którego pierwszy trailer wywołał masowy ślinotok u wszystkich fanów gigantycznych mechów i wojen widzianych oczami Japończyków. Wspaniałości nigdy za mało: oto nowy filmik przygotowany specjalnie z okazji E3.

  2. Nie wiem czemu ale jakoś skojarzyło mi się z animacją poniżej |http:www.youtube.com/watch?v=uAEfSGXcC1M|polecam oryginał bez podkładu z requiem for a dream

  3. Total Annihillation jak nic. Bomba. PC będzie?

  4. AAAAAAAAAAAAAAA!!!!! I mam pytanie do redaktorów na jakiej zasadzie wybieracie szczęśliwców/szczęśliwca do wyjazdu na targi typu E3 ? Bo podejrzewam że jest paru chętnych na wyjazd 😛

  5. Alpharadious 8 czerwca 2011 o 11:18

    Trailer fajny, ale widziałem gameplay „czwórki” – żałości!

  6. na jakie platformy ? jakos mi sie to kojarzy z NEO Genesis evangelion

  7. @Hidlur nie będzie – From Software trzyma serię AC od początku wyłącznie na konsole. To tak, jakby oczekiwać premiery Metal Gear na PC albo Mario. Niestety, też mnie to boli.

  8. @Hidlur Dostajesz Batonika ! Otwórz swój CD-ROM aby odebrać nagrodę*.Bardzo dziękujemy za pamięć o Total Annihilation.|*Jeżeli nie posiadasz CD-Romu nagroda nie zostanie przyznana 🙁

Dodaj komentarz