E3 2011: God of War Origins Collection – kieszonkowy Kratos zmierza na PlayStation 3 [WIDEO]
![E3 2011: God of War Origins Collection – kieszonkowy Kratos zmierza na PlayStation 3 [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/b498f1eb-fb45-4827-bfe6-00f20b896e7c.jpeg)
W trakcie konferencji Sony na targach E3 ujawniono, że na PlayStation 3 ukaże się God of War Origins Collection - zestaw składający się z wydanych na PSP God of War: Chains of Olympus i God of War: Duch Sparty. Zaprezentowano również pierwszy zwiastun pakietu.
God of War Origins Collection wydane zostanie na jednej płycie Blu-ray, zaś rozdzielczość wchodzących w skład pakietu gier zostanie podbita do 720p, mają też wspierać obsługę stereoskopowego 3D. Premiera 13 września w Stanach Zjednoczonych.
Czytaj dalej
-
To może być koniec FBC: Firebreak. Po premierze dużej aktualizacji strzelanka...
-
Kolejny Indiana Jones już powstaje? MachineGames przyznaje, że pracuje nad nową...
-
Alan Wake 2, Heroes 3 Complete i inne. Darmowe gry...
-
Microsoft nie zostaje w tyle. Nowy Xbox ma być sprzętem hybrydowym, na którym odpalimy...
8 odpowiedzi do “E3 2011: God of War Origins Collection – kieszonkowy Kratos zmierza na PlayStation 3 [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
W trakcie konferencji Sony na targach E3 ujawniono, że na PlayStation 3 ukaże się God of War Origins Collection – zestaw składający się z wydanych na PSP God of War: Chains of Olympus i God of War: Duch Sparty. Zaprezentowano również pierwszy zwiastun pakietu.
może to głupio zabrzmi, ale…czy jest jakaś istota/tytan/bóg grecki którego Kratos NIE zabił?
Khorne. Oczywiście, że nie wszystkich… Afrodytę tak dla przykładu potraktował z uczuciem- orężem nieco innym niż ostrza Hadesu, jednak z tego co było widać z reakcji publiczność, niemniej potężnym 😛
@down|Genialny komentarz :DTak czy inaczej, bardzo się cieszę z tego że CoO i GoS zostaną wydane na PS3… Jakoś nie mogę się przekonać do handheldów…
”Trophy Support”. Ehhh… Znowu mnie naciągną na gry, które miałem. :C
Stanowczo nie jestem przekonany co do przzeniesienia kieszonkowych god of warów na wielką konsolę.Głownie z powodu długości gry no i troche sztampowej rozgrywki w porównaniu dotych większych produkcji z tej serii.
Dobre dla ludzi, którzy tylko dla tych dwóch gier nie chcieli kupić PSP 😛 Ja kupiłem i grałem, więc polecam.
I to się nazywa postawa! W tej firmie jak widać szanuje się graczy. Zamiast wydawać kilka gier na różne platformy, chcą umieścić całą serię na jednej, rodzimej konsoli. Pełen szacun!