06.06.2012
Często komentowane 15 Komentarze

E3 2012: Counter-Strike: Global Offensive – nowe fragmenty rozgrywki wprost z E3 [WIDEO]

E3 2012: Counter-Strike: Global Offensive – nowe fragmenty rozgrywki wprost z E3 [WIDEO]
Na trwających targach E3 pokazano nowe fragmenty gameplayu z nadchodzącego coraz większymi krokami Counter-Strike: Global Offensive (premiera w sierpniu). Dzięki uprzejmości GTTV mozemy zobaczyć dwa nowe materiały z rozgrywką.

Gameplaye z Counter-Strike: Global Offensive:

#1:

#2:

15 odpowiedzi do “E3 2012: Counter-Strike: Global Offensive – nowe fragmenty rozgrywki wprost z E3 [WIDEO]”

  1. Na trwających targach pokazano nowe fragmenty gameplayu z nadchodzącymi coraz większymi krokami Counter-Strike: Global Offensive (premiera w sierpniu). Dzięki uprzejmości GTTV mozemy zobaczyć dwa nowe materiały z rozgrywką.

  2. Gram w betę i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. To co nie podobało mi się w Source tutaj jest poprawione.

  3. Kupię z sentymentu do 1.6

  4. gram w betę i muszę przyznać, że to syf.

  5. Co to za rewelacja, skoro takie gameplaye można samemu nagrywać?|reece – A może jakieś argumenty, hm?

  6. gameplay z cs-a na padzie ?! BUAHAHAHAHAH xD

  7. @Sergi – Mi się akurat podoba, ale kilka rzeczy jak wiadomo – kwestia gustu. Dajmy na to celownik – wg mnie jest on bardziej bajerancki, za to trudniejszy do „używania” trudniej nim wycelować bo jest po prostu duży. Następnie – recoil – 1.6 ma bardzo „łatwego”, source gorzej ale idzie się przyzwyczaić, a tutaj – w GO według mnie to jest tragedia, może z czasem da się przyzwyczaić ale po prostu – jest zbyt duży. Nie wiem jak wyglądać będzie kwestia z wgrywaniem celowników, mam nadizeje że będzie dostępna…

  8. Makuran – Celownik można ustawić stary. Recoil jest faktycznie do lekkiego przykręcenia.

  9. … za to spodobało mi się wprowadzenie gungame jako jednego z typów rozgrywki „wbudowanych” w grę. Grafika – tego nie oceniam ale jest wg mnie dobra. No i – skiny aktualnie się trudniej rozpoznaje niż w 1.6 jak i source (tzn. trudniej rozpoznać ct, a trudniej t) ale to tak samo – do zakodowania sobie. Lecz zapewne osoby używające custom skinów będą miały tutaj ułatwienie (o ile serwery nie będą wymuszać podstawowych modeli/tekstur itd.).

  10. widzę, że ten koleś z drugiego filmiku gra tylko z samymi pro… CSGO01, CSGO02, same znane osobistości. ;o

  11. czy w CS strzela sie tylko z biodra??? bo jakos nie widzialem w zadnym gameplayu zeby ktos strzelal z muszki,wiecie o co chodzi…moze mi ktos odpowiedziec,bo nigdy nie gralem w CS.

  12. dostałem niedawno klucz do bety na steamie. Gralem dzis ponad godznke. Cóż- sposób strzelania i bronie znaczbnie róznią się od wcześniejszych wersji. Zabija się teraz znacznie szybciej i rozgrywka jest dynamiczniejsza. Na i3 540 i hd5670 gra wyciąga srednio 80 fps na kazdehj mapce.

  13. Tylko „z biodra”, chociaż jest to na animacjach wrogów przedstawione jak strzelanie z muszki.|W sumie nawet nie oglądam, mam dostęp do bety więc wiem dobrze jak ta wygląda 🙂

  14. No właśnie, odpaliłem Betę Global Offensive i zdziwiłem się że do tej pory nie dodali jeszcze aim to sight.|Jakieś to takie strasznie archaiczne, mogliby przynajmniej dorzucić tryb advanced, gdzie aim to sight stałoby na pierwszym miejscu. Póki co, GO to CSS z lekkim updatem, raczej zwykły skok na kasę, zmiany stoją blisko zeru. Słabiutko.

  15. @vIE888, mam CSS i CSGO, beta CSGo jest znacznie ciekawsza, lepiej zrobiona i ładniejsza, nie widzę tutaj jakoś braku zmian. A ten „skok na kasę” mnie rozwalił, to będzie jedna z najtańszych takich gier, całkiem nowa a tylko 50 zł… Taaaa, skok na kasę… -_-

Dodaj komentarz