17
10.06.2014, 15:21Lektura na 1 minutę

E3 2014: Xbox One w Polsce na początku "szkoły" [UPDATE - Dodatkowe szczegóły]

Wiedzieliśmy już od miesięcy, że Xbox One pojawi się oficjalnie w Polsce we wrześniu, jednak wrzesień jest długi, a dokładniejszych informacji brakowało. Polski oddział Microsoftu podał jednak konkretną datę premiery konsoli nad Wisłą, więc możecie powoli dopasowywać ją do terminów wypłat.


Adam „Adzior” Saczko

Microsoft powiadomił, że dniem premiery Xboksa One w Polsce będzie 5 września 2014

Po dzisiejszej konferencji wiadomo, że będzie w co grać.

Czekacie?

[UPDATE]:

Polski oddział Microsoftu podzielił się dodatkowymi szczegółami związanymi z premierą Xboksa One w naszym kraju. Rodzima lista tytułów startowych jest obszerna – oprócz już wydanych pokroju Dead Rising 3 czy Kinect Sports Rivals, znalazły się na niej także nadchodzące produkcje, w tym Forza Horizon 2 i Halo: The Master Chief Collection.

Wygląda też na to, że docelowo polscy gracze będą mogli kupić konsolę bez Kinecta – a przynajmniej o takiej edycji wspominają przedstawiciele rodzimego oddziału Microsoftu. Zestaw kosztować ma „w cenie zbliżonej do 399 euro” (a więc około 1638 zł). Co ciekawe, w Polsce korzystać będzie można od razu z możliwości oglądania telewizji przez XBO. Dostępne będą też różnego rodzaju aplikacje pokroju Skype’a i opcji nagrywania filmików.


Redaktor
Adam „Adzior” Saczko

Od lat gram, piszę, gadam i robię gry. W efekcie gadam o grach popisowo zrobionych. Zagraj w Unavowed.

Profil
Wpisów2882

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze