8
8.05.2024, 11:30Lektura na 1 minutę

EA planuje 2 premiery-niespodzianki w tym roku podatkowym

Jeżeli wasze serca tęsknią za Baldur’s Gate’em, to EA szykuje specjalnie dla was zastępstwo.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Rzeczywistość, w której Electronic Arts nie irytuje graczy na każdym kroku swoimi decyzjami, jest nadzwyczaj dziwna. Nie myślcie jednak, że nie doprowadzają do spięć na linii gracze-firma. Ostatnim razem postanowili podnieść ceny EA Play, anulując wcześniejsze subskrypcje wszystkim, którzy korzystali z usługi w cenie wcześniejszej taryfy. Jak można powrócić do łask graczy? Może wydając wreszcie Dragon Age’a?

I to nie jest już tak nierealna wizja, a bardzo możliwe, że niedługo będziemy świadkami oficjalnej zapowiedzi nowej odsłony o podtytule Dreadwolf. Tak przynajmniej twierdzi Jeff Grubb, dziennikarz GiantBomb.

Electronic Arts opublikowało zaktualizowany plan wydawniczy na rok podatkowy 2025. Oprócz gier sportowych elektroników, możemy spodziewać się dwóch niezapowiedzianych jeszcze produkcji. Pierwsza z nich, której premiera spodziewana jest na czwarty kwartał roku podatkowego, może zadebiutować w programie partnerskim EA Originals. Z niego wywodzą się między innymi produkcje Josefa Faresa: It Takes Two oraz A Way Out. O drugiej nie mamy żadnych informacji, chociaż EA zapowiedziało, że szczegóły pojawią się całkiem niedługo. Tą grą, według Grubba, jest właśnie Dragon Age: Dreadwolf.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów423

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze