1
26.10.2023, 15:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Dwie darmowe gry, w tym kontynuacja głośnego horroru

W tym tygodniu Epic nie tylko daje dwie darmówki, lecz także pozwala nam kontynuować przygodę z gry Bethesdy z poprzedniego rozdawnictwa.


Patryk „Delighter” Żelazny

Przez poprzedni tydzień mieliśmy możliwość odebrania za darmo dwóch gier, a jedną z nich był świetny i głośny horror Bethesdy, The Evil Within. Szczerze liczę, że nie przespaliście tej okazji, ponieważ jedną z dwóch kolejnych darmówek jest część druga tej produkcji.


The Evil Within 2

Nie ma ani chwili wytchnienia, bo kiedy tylko detektywowi Sebastianowi Castellanosowi udało się wyjść żywcem ze świata pełnego koszmarów, musi do niego wrócić, by uratować bliską sobie osobę. W teorii tym razem powinno być prościej, bo już i detektyw, i my wiemy, czego się spodziewać, ale jak to wyjdzie w praktyce… możecie się przekonać za bardzo uczciwą cenę.


Tandem: a Tale of Shadows

A jeśli chodzi o nasz drugi tytuł do odebrania za darmo, to platformówka logiczna z klimatem nieco przypominającym mi Alice: Madness Returns, choć opis gry zdradza inspirację dziełami m.in. Tima Burtona – również nie mogę się nie zgodzić. W grze raz wcielamy się w Emmę, główną bohaterkę, która oferuje nam widok z lotu ptaka, a raz w Fentona, chodzącego po ścianach pluszaka, który oferuje nam bardziej klasyczne podejście do platformówki. I tak, kamera pozostaje niezmienna, ale raz gramy od góry, a raz od boku. Tak jakby. Zresztą, zobaczycie zwiastun, to zrozumiecie, o co mi chodzi.

Obie produkcje możecie odebrać za darmo ze sklepu Epic Games Store do 2 listopada do godziny 17:00.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze