8.02.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Epic Games Store: Dwie gry do odebrania za darmo

Tym razem zagracie za darmo w beat’em upa z elementami roguelike i w tytuł z gatunku visual novel!

W Lost Castle gracze przemierzają losowo generowane dungeony, w których napotykają na groźnych przeciwników i silnych bossów. Podczas gry zdobywamy punkty, które wydajemy po śmierci na ulepszenia bohatera. Zaletą Lost Castle jest duży asortyment broni i innych elementów wyposażenia, które jednak nie są dostępne od samego początku. Tytuł jest rasowym roguelite’em, więc podczas każdego runu odblokujemy kolejne przydatne gadżety, czym gra zachęca nas do powtarzania przygody.

Z kolei Doki Doki Literature Club Plus! z pozoru wygląda na klasyczną grą visual novel, w której będziemy głównie czytać dialogi i wybierać odpowiedzi. Tym, co odróżnia tytuł od innych przedstawicieli gatunku, wydaje się być minigra polegająca na pisaniu wierszy, od których zależy dalszy przebieg opowieści. W pewnym momencie zachodzi jednak niespodziewany twist, który stawia Doki Doki wśród klasyki horrorów psychologicznych. Nie polecamy osobom o słabych nerwach!

Darmowe Lost Castle i Doki Doki Literature Club Plus! będą dostępne tradycyjnie przez cały tydzień, do następnego czwartku do 17:00. 


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów74

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze