7.12.2023, 16:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Dwie gry za darmo do odebrania

Kolejny tydzień, to i kolejny zestaw darmówek od Epic Games.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Czwartek, 7 grudnia, godzina 17:00. To jest pora, kiedy po raz kolejny Epic Games dostarcza nam świeżutką partię darmowych gierek. Po dwóch indykach z zeszłego tygodnia przyszła pora na bijatykę oraz sieciówkę.


GigaBash

Zaczniemy od tego pierwszego. GigaBash jest kanapową bijatyką, po której widać, że czerpie garściami z najlepszych w swoim gatunku np. Super Smash Bros. Na różnorodnych arenach, które podlegają destrukcji otoczenia, wcielamy się w ogromne postaci znane z najbardziej kultowych marek (tak, jest Godzilla). No i co tu więcej mówić. Lejemy się do upadłego. Każdy bohater ma swoją unikatową paletę ruchów i umiejętności, a mapy, na których rywalizujemy, bardzo efektownie podlegają drastycznej dekonstrukcji do gołej cegły. Idealna gra do zabawy na imprezie ze znajomymi.


Predecessor

To teraz przyszła pora na propozycję dla osób, które nie mają znajomych w realnym świecie, ale wyprzedziły na tyle swoje czasy, że imprezy organizują na discordowym kanale. Predecessor jest produkcją typu MOBA z perspektywy trzeciej osoby. Już po opisie oraz zwiastunach widać, że pierwszą inspiracją twórców był Paragon (dosłownie o tym wspomnieli w opisie gry). Oczywiście standardowo wybieramy jedną z 30 dostępnych postaci i łączymy się w czteroosobowe ekipy, aby rywalizować (tu was zaskoczę) o zwycięstwo. Predecessor znajduje się na razie we wczesnym dostępie, ale muszę przyznać, że oprawa audiowizualna prezentuje się nad wyraz przyzwoicie. 

Obie gry odbierzecie zwyczajowo TUTAJ, a czas na ich wyklikiwanie macie do kolejnego czwartku, do godz. 17.00!


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów251

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze