16.11.2023, 16:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Dwie gry za darmo, w tym coś dla fanów Surviving Mars

Epic Games Store w tym tygodniu powraca do dwóch darmowych tytułów. Przygodówki RPG oraz postapokaliptycznego city buildera BARDZO podobnego do Surviving Mars.


Patryk „Delighter” Żelazny

Czy zeszły tydzień w sklepie Epic Games był dla nas szczodry, to kwestia sporna. Otrzymaliśmy tylko jeden tytuł, do tego bardzo, ale to bardzo dziwny. Jestem pewien, że niektórym przypadł do gustu z różnych względów, w które wnikać nie chcę, ale to jednak nie to samo, kiedy dostaniemy dwie różne gry – jak to ma miejsce dzisiaj.


Earthlock

Jest to indyczek studia Snowcastle Games i wspomniana przeze mnie w leadzie przygodówka RPG. Uświadczymy w niej stylu graficznego mocno inspirowanego klasycznymi erpegami 3D z lat 90., a do tego nowego spojrzenia na turową walkę i rozwój bohaterów. A co dokładnie znaczy to ostatnie – to już chyba będziemy musieli sprawdzić sami. Na szczęście możemy to zrobić za darmo.


Surviving the Aftermath

Kojarzycie Surviving Mars? To idealnie się składa – ponieważ Surviving the Aftermath to postapokaliptyczna kontynuacja tamtego city buildera, stworzona przez inną ekipę, ale także wydana przez Paradox Interactive. Forma rozgrywki pozostaje bardzo zbliżona do tej na czerwonej planecie (w końcu obie polegają na rozbudowie miasta), jednak przenosimy się na postapokaliptyczną wersję Ziemi.

Obie produkcje możemy odebrać za darmo ze sklepu Epic Games Store, a termin minie 23 listopada o godzinie 17:00.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze