1
21.09.2023, 15:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Dwie przygodówki do odebrania za darmo

Fani gier przygodowych mogą dzisiaj zbić piątkę z Epic Games, bo w tegotygodniowym rozdawnictwie możemy zgarnąć za darmo aż dwie.


Patryk „Delighter” Żelazny

Wszyscy wielbicie okazji, promocji i rzeczy za darmo – zbierzcie się, bowiem dziś znowu jest czwartek. A to oznacza nic innego, jak kolejny zestaw darmówek do odebrania w sklepie Epic Games. No dobra, oznacza jeszcze to, że jutro już piąteczek, zatem jeśli dzisiejsze zdobycze was usatysfakcjonują, to będziecie mieli przez weekend czas, żeby je ograć. I pewnie ten czas zechcą wykorzystać fani przygodówek.


Out of Line

Na pierwszy ogień przedstawiam przygodową platformówkę, gdzie oprócz urzekającej ręcznie rysowanej oprawy graficznej znajdziemy jeszcze mnóstwo łamigłówek oraz historię chłopca uwięzionego w fabryce. Niestety twórcy są strasznie skąpi w opisywaniu gry (nawet na oficjalnej stronie jest niewiele informacji), zatem obawiam się, że oprócz tego, co napisałem, musi nam wystarczyć zwiastun.


The Forest Quartet

W przeciwieństwie do poprzedniego tytułu tutaj mamy grafikę 3D i nie jest to platformówka, a gra muzyczna. Lecz tutaj też będziemy musieli ruszyć głową i zmierzyć się z łamigłówkami. Poznamy losy ducha zmarłej wokalistki, która za pomocą śpiewu może oddziaływać na przedmioty w świecie. Naszym zadaniem będzie pomoc pozostałym członkom zespołu oraz zagranie z nimi ostatniego, pożegnalnego koncertu.

Klasycznie w tym przypadku, czas na odbiór produkcji mamy do następnego czwartku, który wypada 28 września, do godziny 17:00. Tytuły znajdziecie W TYM MIEJSCU


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze