2
23.02.2023, 16:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Epic Games Store: Kolejna darmowa gra jest gotowa do odebrania

Epic Games Store słynie raczej z rozdawania mniejszych gier niezależnych, ale również wśród nich trafiają się produkcje szczególnie zasługujące na uznanie.


Patryk „Delighter” Żelazny

Gdybym miał odbierać każdą grę, którą proponuje Epic Games Store, mógłbym tam błądzić w poszukiwaniu tych ciekawych jak na grzybobraniu. Niby darowanego koniowi nie zagląda się w zęby, ale tę podstawową selekcję warto robić. W zeszłym tygodniu dostaliśmy chociażby Warpips, które wyglądało ciekawie, ale wiem, że gdybym ją odebrał, walałoby mi się zakurzone po bibliotece po kres dni mojego epicowego konta. W tym tygodniu możemy chyba jednak wykorzystać kredyt zaufania.


Duskers

Gra to niewielka i stworzona przez jeszcze mniejsze Misfits Attic. To już niektórych może odstraszać, ale jeśli wierzycie w moc indyków i jeszcze tu jesteście, to proponuję spróbować. W papierowym CD-Action pojawiła się nawet recenzja Duskers  (konkretnie w numerze 09/2016). Do ideału trochę zabrakło, jednak miejsce na 8/10 się znalazło. Podobnych wyników można zresztą znaleźć więcej, czego twórcy nie wahali się wykorzystać w karcie gry na Epicu. Do tego Duskers zyskało wyróżnienie za wybitny design na Independent Game Festival 2016, a w 2017 dotarło do finału za doskonałość w projekcie.

Duskers możecie złapać za darmo w sklepie Epic Games, czyli TUTAJ, do przyszłego czwartku (który wypada 2 marca), do godziny 17:00.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze