5
11.08.2022, 15:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Epic Games Store: Kolejna gra za darmo

Jeśli zawsze marzyliście, żeby zostać kucharzami, to ten tytuł zdecydowanie jest dla was.

Przez ostatni tydzień mogliśmy odebrać grę o niezatrzymującym się pociągu donikąd. Mam nadzieję, że czasu wam nie zabrakło, bo dzisiaj już znajdziecie coś zgoła innego. Nie wiem, czy można to zakwalifikować do symulatorów, ale fani jedzenia, a już w szczególności gotowania, powinni być zachwyceni. Uwaga, gra posiada defekt: nie ma do niej załączonej fajnej kucharskiej czapki, ale skoro to foodtruck, to może chociaż bandana w czaszki?


Cook, Serve, Delicious! 3?!

W zasadzie tytuł mówi wszystko, co musicie wiedzieć. Wcielamy się w niej we właściciela foodtrucka i jeździmy po rozdartej wojną Ameryce, gotując i serwując ludziom przepyszne jedzenie. No i okazjonalnie będziemy musieli radzić sobie z atakującą nas konkurencją, ale cóż, taki mamy tam klimat. Jestem w stanie uwierzyć, że jest to spełnienie marzeń niektórych ludzi. Co więcej, gra na Steamie doczekała się prawie 1300 przytłaczająco pozytywnych opinii. Brzmi to jak pewien wyznacznik jakości.

Czas na odebranie Cook, Serve, Delicious! 3?! macie od... mniej więcej teraz, aż do 18 sierpnia, również do godziny 17:00. Możecie to zrobić W TYM MIEJSCU.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów529

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane