3
4.08.2022, 15:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Epic Games Store: Kolejna produkcja za darmo już do odebrania

Może i znów tylko jedna, ale przynajmniej wydaje się ciekawa, a przy odpowiedniej dozie umiejętności, możemy grać w nieskończoność.

Chyba większość z nas zdążyła już przywyknąć do bycia rozpieszczanymi przez Epic Games Store. W końcu nie da się inaczej nazwać cotygodniowego obdarowywania nas darmowymi produkcjami. Czasem lepszymi, czasem gorszymi, czasem jest ich więcej, czasem mniej. Niestety tym razem Epic ma dla nas tylko jedną produkcję, ale przy odpowiedniej ekipie może zapewnić nam sporo godzin dobrej zabawy.


Unrailed!

Ogólne założenie jest dość proste i ciekawe. Naszym zadaniem jest budowanie torów, aby pociąg mógł jechać dalej, no i nie możemy pozwolić, by się wykoleił. A dokąd tak zmierzamy? No właściwie to daleko przed siebie, ponieważ świat generuje się przed nami w nieskończoność.

Granie w zgranej paczce może się nie tylko okazać kluczem do dobrej zabawy, ale również bicia kolejnych rekordów. Dla utrudnienia do naszej dyspozycji mamy tylko jeden egzemplarz każdego narzędzia. Musimy więc zadbać o dobre zgranie.

Czas na odebranie Unrailed! za darmo macie do przyszłego czwartku (tj. 11 sierpnia) do godziny 17:00, standardowo. Zainteresowanych odsyłam na stronę sklepu.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane