3.08.2023, 15:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Kolejne 2 gry do odebrania za darmo

Epic Games ponownie przybywa obdarować nas darmowymi grami. Do odbioru smartfonowa obrona wieży oraz karcianka.


Patryk „Delighter” Żelazny

Dzisiaj czwartek. Wiele firm wystawia na stoły owoce, a Epic Games zamiast tego wykłada dwie kolejne darmówki. W zeszłym tygodniu oznaczało to szansę na zgarnięcie Homeworld Remastered Collection oraz Severed Steel. Mam nadzieję, że zabawa w tych produkcjach dała wam wystarczająco dużo dynamicznej rozgrywki wypełnionej akcją, bo tym razem trochę zwolnimy tempo.


Loop Hero

Nie można narzekać na brak wolnego czasu, kiedy jest się zamkniętym w ponadczasowej pętli. Gorzej z faktem, że jednocześnie świat zamknięty jest w niekończącym się chaosie. Zatem my, wcielając się w bohatera, musimy pokonać złego Licza, by przywrócić naturalny porządek rzeczy. Historia stara jak świat. Zaznaczę jednak jeszcze, że Loop Hero to niezależna gra karciana z elementami strategii.


Bloons TD 6

Jeśli kiedykolwiek graliście w klasyczną obronę wieży w przeglądarce czy na swoim telefonie, to w zasadzie wiecie o tej produkcji wszystko, co musicie. A jeśli nie graliście, to nasze zadanie jest banalnie proste. Otóż musimy, umiejętnie rozmieszczając obiekty obronne, zadbać, by tytułowa wieża przetrwała atak hordy wrogów poruszających się po z góry określonym torze. Jeśli macie wrażenie, że gra wygląda jak na smartfony… to dobrze wam się wydaje. Ale bynajmniej nie jest darmowa – no chyba że skorzystacie z okazji na Epicu.

Obie produkcje możecie za darmo odebrać ze sklepu Epic Games do przyszłego czwartku, 10 sierpnia, do godziny 17:00.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze