1
27.04.2023, 15:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Kolejne dwie gry za darmo do odebrania

Epic Games kontynuuje tradycję darmówek. Tym razem wybierzemy się w kosmos i zagramy w pokera.


Patryk „Delighter” Żelazny

Jak to zwykle bywa, tak i w tym tygodniu Epic Games udostępnił nam dwie kolejne gry, które możemy sobie przywłaszczyć bez żadnych dodatkowych opłat. Może przejdźmy do nich bez zbędnego przedłużania.


Breathedge

Z pewnością coś dla miłośników akcji rozgrywającej się w kosmosie. Naszym zadaniem będzie dowiedzenie się, co stało za nagłą katastrofą naszego statku. Breathedge to survival akcji, w którym uświadczymy craftingu, pilotowania pojazdów i rozbudowywania bazy. Za to bynajmniej nie będziemy osamotnieni, bo prawie niczym Vaiana w podróż na drugi koniec wszechświata zabieramy ze sobą nieustraszonego kurczaka. I do tego jest nieśmiertelny, ale niestety nie wiem dlaczego (ale mam nadzieję, że gra to wyjaśnia).


Poker Club

Tytuł gry jest dość wymowny i po dorzuceniu zwiastuna, od siebie tak naprawdę niewiele mogę dodać. No, może jeszcze warto wspomnieć, że twórcy się chwalą, iż to najbardziej immersyjny symulator pokera, jaki kiedykolwiek został stworzony. A że teraz jest dostępny za darmo... to chyba głupio by było przepuścić taką okazję, prawda? Swoją drogą to za każdym razem, jak widzę pokera, to mam flashbacki z Far Cry 3.

Czas na odebranie obydwu gier minie w przyszły czwartek o godzinie 17:00. Ten wypada 4 maja. Do sklepu Epica dostaniecie się poprzez TEN LINK


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze