2
30.11.2023, 16:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Dwie kolejne gry za darmo

Jak co czwartek Epic Games Store przygotował kolejną porcję darmowych gier. Tym razem mowa o dwóch indykach.


Jakub „rajmund” Gańko

Mamy czwartek, wybiła godzina 17.00, więc wszyscy doskonale wiedzą, na co przyszła pora. Epic Games Store kolejny raz odświeża ofertę gier oferowanych za darmo. I tak, po marsjańskim symulatorze chodzenia przyszła pora na dwa tytuły niezależne.


Jitsu Squad

Ta szalona bijatyka, wydana zaledwie rok temu przez Tanuki Creative Studio, nawet nie kryje swoich inspiracji takimi klasykami jak Streets of Rage Final Fight czy Marvel vs Capcom, wręcz się nimi chwali od pierwszego zdania opisu w sklepie. Dostajemy tutaj rysunkową grafikę, niezwykle dynamiczne pojedynki, rozgrywkę przygotowaną z myślą o maksymalnie czterech graczach naraz i zwariowane transformacje naszych bohaterów. W trybie Tag Team możemy się nawet zmieniać pomiędzy nimi.


Mighty Fight Federation

Jeśli zaś nie lubicie się bić... to chyba możecie sobie w ogóle odpuścić epicowe darmówki w tym tygodniu. Druga propozycja to także bijatyka, choć o zupełnie innym charakterze niż Jitsu Squad. Twórcy Mighty Fight Federation stawiają bowiem na klasyczne pojedynki na trójwymiarowych arenach. Do wyboru czeka nas 14 zawodników z unikalnymi combosami, autorska mechanika Hype służąca do unikania i kontrowania wrogów, a nawet jest tu jakaś fabuła zahaczająca o tak modne w ostatnich latach multiwersa.

Obie gry odbierzecie zwyczajowo TUTAJ, a czas na ich wyklikiwanie macie do kolejnego czwartku, do godz. 17.00!


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1771

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze