28.03.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Epic Games Store: Metroidvaniowa platformówka do odebrania za darmo

Epic Games w tym tygodniu nieco skromniej, jednak jak zwykle z ciekawą propozycją w cotygodniowej darmowej ofercie.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Tydzień temu dwie gry, teraz zaledwie jedna. Pomimo tego, że darmowa oferta od Epic Games w tym tygodniu będzie skromniejsza, to nie zmienia faktu, że warto pochylić się nad kolejną tą propozycją.

Od 17:00 możecie za darmo odebrać Islets autorstwa jednego człowieka, Kyle’a Thompsona. Jak głosi opis produkcji jest to metroidvaniowa platformówka, w której wcielimy się w sympatycznego Iko. Naszym celem jest ponowne połączenie świata gry, które uległo rozpadowi. Widać w tytule inspiracje Hollow Knightem, co przekłada się również na jakość. 

Oceny na Epic Games Store są bardzo pozytywne i nie jest to ekskluzywna dla Epica opinia. Poza sklepem również możecie spotkać wiele wysoko ocenianych recenzji. Tytuł na Metacriticu otrzymał 82 punkty, a na Steamie znajdziecie zalew przytłaczająco pozytywnych recenzji.

Islets dostępne będzie za darmo na Epic Games Store przez najbliższy tydzień. Grę znajdziecie pod tym linkiem.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów372

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze