22.09.2022, 15:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Epic Games Store: Następne dwie darmowe gry do odebrania

Darmówki w Epic Games Store są jak historia: lubią się powtarzać. Dlatego w tym tygodniu jedną z gier jest ARK: Survival Evolved. Znowu.

Epic Games Store działa w dość tajemniczy sposób. Czasem dostajemy jedną grę, czasem dwie, czasem trzy, a jeszcze innym razem jedna z nich pojawiała się już wcześniej, jak to ma miejsce dzisiaj. Dlaczego Epic daje tę samą grę po kilka razy? Mnie nie pytajcie.


ARK: Survival Evolved

Ten survival w swoim czasie cieszył się niemałą popularnością. W końcu nie tylko ma w swoim asortymencie dinozaury, które można hodować i ujeżdżać, ale też w ciekawy sposób łączy to wszystko z nowoczesną technologią i wieloosobową rozgrywką. Jeśli jeden raz to dla was za mało, to teraz znowu możecie się o tym przekonać osobiście.


Gloomhaven

Taktyczne RPG i dungeon crawler z turowym systemem walki, będące jednocześnie cyfrową adaptacją gry planszowej o tym samym tytule. Zdecydowanie jest to gra bardziej skierowana do konkretnej niszy, ale za tak uczciwą cenę warto raz czy dwa rzucić okiem.

Możecie mi wierzyć lub nie, ale obie gry dostępne są do odebrania tylko do następnego czwartku, 29 września, do godziny 17:00. Jeśli jesteście zainteresowani, to zrobicie to, korzystając Z TEGO LINKU.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1604

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane