9.05.2024, 15:00Lektura na 1 minutę

Epic Games Store: Strategiczny erpeg za darmo oraz pakiet do gry sieciowej

Epic zaoferował dość nietypowy zestaw na kolejny tydzień.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

W poprzednim tygodniu mogliśmy zgarnąć Orcs Must Die! 3 oraz Cat Quest 2, a już od dzisiaj ponownie będziecie mogli dodać do swojej biblioteki Epica jeden tytuł oraz ofertę specjalną do Firestone’a.

Pierwszą i jedyną grą jest steampunkowy erpeg Circus Electrique z elementami strategii ekonomicznej. Akcja gry dzieje się w wiktoriańskiej Anglii, a my sterujemy grupą artystów cyrkowych, których zadaniem jest zapewnienie rozrywki widzom oraz zadbanie o ich bezpieczeństwo. Ta niezależna produkcja została opracowana przez Zen Studios. 

Drugim tytułem, a raczej pakietem, są darmowe przedmioty do Firestone: Online Idle RPG. Składać się on będzie z 200 gemów, 360 jednostek pyłu, 50 zwojów, 2 nowych awatarów, 40 tokenów, ekskluzywnego skina oraz 30 skrzyń. Aby je odebrać musicie zalogować się do Firestone’a przez Epic Games między dniem dzisiejszym a kolejnym czwartkiem.

To wszystko będziecie mogli odebrać do 16 maja do godziny 17:00 tutaj i tutaj


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów449

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze