2
4.04.2024, 15:00Lektura na 1 minutę

Epic Games Store: Świetne RPG i skradanka do odebrania za darmo

The Outer Worlds i Thief są do odebrania za darmo w Epic Games Store!


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Pierwszą z udostępnionych za darmo gier jest The Outer Worlds w odświeżonym wydaniu Spacer’s Choice Edition – świetne RPG, które robi wszystko tak, jak gry Bethesdy powinny – ale już niestety nie potrafią. Dystopijne tło fabularne, retrofuturystyczna otoczka, ciekawe postaci poboczne, poczucie humoru i spora swoboda działania to tylko kilka z największych zalet dzieła twórców dwóch pierwszych Falloutów i New Vegas – studia Obsidian Entertainment.

Wszystkich wielbicieli skradanek powinna zainteresować czwarta odsłona kultowego cyklu o przygodach złodzieja Garretta – Thief z 2014 roku. Tytuł ten może się pochwalić bardzo satysfakcjonującym systemem poruszania się i kilkoma świetnie wyreżyserowanymi misjami, które ociekają mrocznym klimatem. Gra oferuje również wymagający tryb wyzwań, w którym gracze mogą ostatecznie sprawdzić swoje skrytobójcze umiejętności.

Obie gry możecie pobrać TUTAJ do następnego czwartku, do godz. 17:00.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze