4
28.07.2022, 15:00Lektura na 1 minutę

Epic Games Store: Tym razem tylko jedna gra za darmo

Trudno mi jakkolwiek tę grę ocenić. Bardzo niszowa, ale fani symulatorów powinni być zadowoleni.

Skoro nadszedł czwartek i wybiła 17:00, to znaczy, że nastąpiła rotacja gier w sklepie Epic Games i mamy do odebrania za darmo coś innego. W tym tygodniu czeka na nas tylko jedna produkcja, a do tego dość niszowa. Trudno mi się odnieść, bo jedyny symulator, w jaki grałem, to Simsy, no i raz oglądałem gameplay Symulatora Kamienia, ale jakoś mnie nie porwał. Mimo wszystko sądzę, że fani tego typu tytułów raczej powinni być zadowoleni.


Lawn Mowing Simulator

Czyli symulator koszenia trawy. Będziecie nawet mieli w nim okazję poprowadzić swoją własną firmę. Twórcy mogą pochwalić się tym, że znajdujący się w grze sprzęt pochodzi od prawdziwych marek i mechanika koszenia trawy ma być bardzo realistyczna, tak samo zresztą jak model zarządzania biznesem. Trzeba też przyznać, że grafika jakoś się broni, a brytyjska wieś miejscami wygląda całkiem urokliwie.

Tydzień w tydzień piszę to samo, ale napiszę to po raz kolejny. Na odebranie gry macie tydzień i czas skończy się 4 sierpnia o godzinie 17:00. Jeśli jesteście zainteresowani, możecie to zrobić W TYM MIEJSCU.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane