6
24.11.2022, 16:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Epic Games Store: W tym tygodniu darmowe Star Wars Squadrons

Epic Games Store oddaje nam za całkowicie darmo kolejną pozycję ze świata Star Wars. Tym razem Star Wars: Squadrons.

Jak to czasem bywa, w tym tygodniu w Epic Games Store musimy nacieszyć się wyłącznie jedną grą za darmo, ale za to ciut większą. Od czasu do czasu Epic rzuci nam taką mniej lub bardziej błyszczącą perełkę – ostatnio zebraliśmy Fallouta 3 w edycji gry roku, a jeszcze wcześniej Shadow of the Tomb Raider i trzecią część Borderlandsów. A tym razem przygotujcie się na lot daleko poza naszą orbitę, bo czeka na nas...


Star Wars: Squadrons

Czyli w ogromnym skrócie: symulator walk myśliwców, ale skoro to Star Wars, to nie takich zwyczajnych myśliwców, bo będziemy nimi śmigać po kosmosie i częstować przeciwników laserami. Poza opowieścią w trybie dla jednego gracza, znajdziemy także możliwość wskoczenia do wieloosobowych potyczek do 5 na 5 graczy. Jeśli chodzi o umiejscowienie akcji w czasie, to rozgrywa się ona po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”. Polecam rzucić jeszcze okiem na trailer z fragmentami rozgrywki.

Właśnie użyłem specjalnej umiejętności, która pozwala mi zaglądać w przyszłość i dowiedziałem się, że Star Wars: Squadrons możecie odebrać Z TEGO MIEJSCA, a czas na to macie do 1 grudnia do godziny 17:00.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów769

Obserwujących6
Brak okładki
Star Wars: Squadrons
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Star Wars: Squadrons

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane