16
19.05.2022, 15:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Epic Games Store: W tym tygodniu tylko jedna gra za darmo... za to jaka!

Krótka piłka: Borderlands 3 czeka na pobranie za darmo z Epic Games Store.

W zeszłym tygodniu Epic przygotował aż trzy tytuły i był to bardzo miły gest, nawet jeśli dwa z nich oferowano już wcześniej. Mam nadzieję, że zdążyliście przypisać do konta Preya z 2017 roku, o dwa lata starsze Jotun: Valhalla Edition oraz Redout: Enhanced Edition, bo właśnie wjechała nowa propozycja do zgarnięcia. Tym razem tylko jedna... za to jaka!


Borderlands 3

Trzecia część najsłynniejszej marki Gearbox Software, która zapoczątkowała modę na shlootery. Choć Borderlands 3 nie zebrało tak wysokich not jak część druga (ale w dalszym ciągu może się pochwalić średnią ocen na poziomie 81% na Metacriticu), wprowadziło wiele usprawnień do rozgrywki, no i porządnie odświeżyło oprawę graficzną. Jeśli zatem nie mieliście dotąd okazji, by wcielić się w Amarę, Zane'a, Moze lub FL4K-a, to nie macie już żadnych wymówek. Najlepiej umawiajcie się od razu ze znajomymi, bo w dobrym towarzystwie gra się w to najlepiej.

Borderlands 3 odbierzecie za darmo TUTAJ do 26 maja (warto od razu zastanowić się nad dokupieniem dodatków).

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów807

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane