1
23.06.2022, 15:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Epic Games Store: Znów dwie darmowe gry

Tym razem Epic ma coś dla fanów planszówek, „Gry o tron” i samochodów.

Zdążyliście zgarnąć Supraland? Mam nadzieję, że tak (no chyba, że nie chcieliście), bo jeśli czytacie ten tekst, to znaczy, że czas na to właśnie dobiegł końca, a poprzednia produkcja została zastąpiona przez dwie następne. Tak, znów dwie. Co nas czeka w tym tygodniu? Cóż, oba tytuły są raczej dość niszowe.


A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition

Jeśli lubicie cyfrowe wersje planszówek lub jesteście ogromnymi fanami „Gry o tron”, to jest bardzo duża szansa, że owa produkcja przypadnie wam do gustu. Na Steamie tytuł cieszy się w większości pozytywnymi opiniami, także zdecydowanie warto dać mu szansę... a fakt, że aktualnie jest darmowa, na pewno działa na jego korzyść.


Car Mechanic Simulator 2018

Grzebanie w samochodach sprawia wam przyjemność? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmiała „tak”, to świetnie się składa. Symulator Mechanika z 2018 roku może poszczycić się nie najgorszą adekwatnością w kwestiach technicznych, a do tego trzeba przyznać, że grafika całkiem sobie radzi. Chętni?

Obie gry możecie dodać do swojego konta na Epicu bez żadnych opłat W TYM MIEJSCU, a czas na to macie do 30 czerwca do godziny 17:00.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane